«مسأله‌شناسی تجربه‌های موفق فرهنگی» کلید خورد
مؤسسه مسیر در جدیدترین فعالیت پژوهشی خود، که اولین فعالیت مشترک کارگروه «مسأله‌شناسی» و کارگروه «تجربه‌نگاری» مؤسسه می‌باشد، طرح «مسأله‌شناسی تجربه‌های موفق فرهنگی» را کلید زد...

مؤسسه مسیر در جدیدترین فعالیت پژوهشی خود، که اولین فعالیت مشترک کارگروه «مسأله‌شناسی» و کارگروه «تجربه‌نگاری» مؤسسه می‌باشد، طرح «مسأله‌شناسی تجربه‌های موفق فرهنگی» را کلید زد.

در گام اول این طرح، رصد جامعی در بیانات و اخبار مرتبط با رهبر معظم انقلاب صورت گرفت و تجربه‌های موفق فرهنگی از دیدگاه ایشان در چهار حوزه «محصولات»، «رویدادها»، «تشکل‌ها و نهادها» و «شخصیت‌ها» احصا شد. فهرست این تجربه‌ها، به‌زودی و در قالب یک داده‌نما منتشر خواهد شد.

در گام دوم و برای تکمیل فهرست تجربه‌ها، مصاحبه با نخبگان و مدیران فرهنگی آغاز شد که در مراحل پایانی خود به سر می‌برد. در این مصاحبه‌ها، علاوه بر تکمیل فهرست تجربه‌ها، شاخص‌های موفقیت نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

پس از تکمیل این فهرست و بر اساس شاخص‌های احصا شده، ۲۵ عنوان از تجربه‌ها برای گام بعدی پژوهش که «تجربه‌نگاریِ مبتنی بر مسأله‌شناسی» است انتخاب می‌گردند. در پایان این طرح پژوهشی، محتوای تولیدشده در قالب‌های متفاوت از قبیل: کتاب، مقاله، کلیپ، داده‌نما و… منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما