ثبت‌نام دومین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای مؤسسه مسیر
موسسه مسیر در ادامه برگزاری اولین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای و در پی درخواست‌های متعدد مخاطبان، اقدام به برگزاری دومین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای در سطح 1 نموده است...

موسسه مسیر در ادامه برگزاری اولین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای و در پی درخواست‌های متعدد مخاطبان، اقدام به برگزاری دومین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای در سطح ۱ نموده است. طراحی و برگزاری سلسله کارگاه‌های آموزشی «سفر»، با پشتوانه تجربه کارگاه‌های برگزار شده و درسنامه‌های تدوین‌شده، گامی دیگر در راستای ارتقای سطح سواد رسانه‌ای در کشور می‌باشد.

عناوین آموزشی این دوره تربیت مربی مؤسسه مسیر که با همکاری مؤسسه فرهنگی آموزشی هدایت میزان و باشگاه هنرپژوهان جوان حوزه هنری برگزار می‌شود، عبارت‌ است از: مروری بر سواد رسانه‌ای، نظریه‌های رشد و یادگیری، روش‌های نوین آموزش، تفکر انتقادی، مهارت‌های ارتباطی و ابزارشناسی رسانه‌ای شامل: مفاهیم و کلیات، تبلیغات، بازی‌های رایانه‌ای، رادیـو، خبـرگزاری، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون، ماهواره، پویانمایی، فیلم و سینما

این دوره شامل ۹ جلسه ۳ ساعته آموزشی می‌باشد که در بازه زمانی ۱۲ الی ۳۱ مردادماه ۱۳۹۵، روزهای فرد، ساعت ۱۶ الی ۱۹ در محل مؤسسه مسیر برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که این دوره ویژه خواهران بوده و ظرفیت شرکت‌کنندگان محدود می‌باشد. دوره ویژه برادران نیز در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۷۵۸۱۳۴ و ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل نموده و یا با حساب کاربری تلگرام مؤسسه به نشانی @massiradmin ارتباط برقرار کنید. در آینده نزدیک، اطلاعات بیشتری در خصوص کارگاه‌های «سفر» و همچنین برگزاری اولین اردوی تخصصی سواد رسانه‌ای کشور توسط موسسه «مسیر» منتشر خواهد شد.

13950422. Kargah Savad

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما