کارگاه‌های جدید سواد رسانه‌ای مبتنی بر آموزش شبکه‌ای
دومین جلسه از مجموعه کارگاه‌های سواد رسانه‌ای ویژه مربیان مجتمع هدایت میزان برگزار شد...

دومین جلسه از مجموعه کارگاه‌های سواد رسانه‌ای ویژه مربیان مجتمع هدایت میزان برگزار شد. پس از استقبال گسترده مخاطبان از «مجموعه کارگاه‌های مادر، رکن رسانه‌ای خانواده» که با هدف آموزش و ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای اولیاء دانش‌آموزان مجتمع هدایت میزان طراحی و برگزار شده بود، در گام بعدی مجتمع هدایت میزان با همکاری موسسه مسیر اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزش سواد رسانه‌ای ویژه مربیان مجموعه مدارس نموده است.

مؤسسه مسیر با توجه به آخرین دستاوردهای به دست آمده در حوزه آموزش سواد رسانه‌ای، «الگوی آموزش شبکه‌ای» را در این مجموعه کارگاه‌ها پیاده کرده است. این الگو که برای اولین بار در نشست هم‌افزایی سواد رسانه‌ای در مجموعه پیام هدایت رونمایی شد، به ارائه‌ی رهیافتی نو در حوزه آموزش سواد رسانه‌ای می‌پردازد.

این مباحث که در قالب دوره‌های دانش‌افزایی معلمان برگزار می‌شود باعث افزایش بهره‌وری تدریس مربیان در طول سال تحصیلی می‌شود. شرکت‌کنندگان این کارگاه‌ها با تمرکز بر بهره‌گیری از دانش رسانه‌ای در جهت تسهیل آموزش به دانش‌آموزان در این سلسله جلسات شرکت می‌کنند. تبادل مباحث علمی و تعامل حداکثری میان مدرسان و مخاطبان از مهم‌ترین ویژگی‌های این کارگاه می‌باشد.

لازم به ذکر است هسته تخصصی سواد رسانه‌ای که به صورت مشترک میان مؤسسه هدایت میزان و موسسه مسیر تشکیل شده است، پیش از این «مجموعه درسنامه‌های آموزش سواد رسانه‌‌ای» را تدوین و به جامعه علمی کشور عرضه نموده بود.

کارگروه سواد رسانه‌ای موسسه مسیر آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای ویژه مدارس و نهادهای آموزشی اعلام می‌دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات از نحوه برگزاری کارگاه‌ها می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۵۸۱۳۴ و ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ و یا مدیر کانال تلگرام (@massiradmin)، تماس حاصل فرمایید.

13950512. Poster Kargah Savad Mizan

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما