طرح پژوهشی | پیوست‌های فرهنگی در کشورهای دیگر
در ادامه کارگروه پژوهش مسیر برای ورود دقیق‌تر به این موضوع، به بخش کمتر پرداخت‌شده‌ای از این موضوع پرداخت و پیوست‌های فرهنگی در کشورهای دیگر را در قالب یک طرح پژوهشی تعریف و اجرا کرد...

«پیوست فرهنگی»، موضوع تخصصی دیگری است که در دستور فعالیت‌های کارگروه پژوهش مؤسسه مسیر قرار گرفت. پیش از این و در قالب مجموعه پرونده‌های «درآمدی بر فرهنگ» پرونده درآمدی بر پیوست فرهنگی در پایگاه راهبردی منتشر شده بود. در ادامه کارگروه پژوهش مسیر برای ورود دقیق‌تر به این موضوع، به بخش کمتر پرداخت‌شده‌ای از این موضوع پرداخت و پیوست‌های فرهنگی در کشورهای دیگر را در قالب یک طرح پژوهشی تعریف و اجرا کرد.

این طرح پژوهشی که به‌زودی در قالب گزارشی پژوهشی و چند مقاله علمی منتشر خواهد شد، با تمرکز بر حوزه «فضای مجازی» طراحی شد و پس از مطالعات و پژوهش های گسترده، چهار پیوست فرهنگی مرتبط با فضای مجازی در کشورهای استرالیا، اتحادیه اروپا، کانادا و روآندا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

کارگروه پژوهش مسیر، پژوهش‌های متعددی را در بخش‌های تخصصی حوزه فرهنگ آغاز کرده است که برخی از این حوزه‌ها عبارتند از: «سیاستگذاری فرهنگی»، «مسأله‌شناسی فرهنگی»، «آینده‌پژوهی فرهنگی»، «مهندسی ‌تحولات فرهنگی و اجتماعی» و… که در آینده گزارش‌هایی از این پژوهش‌ها منتشر خواهد شد.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما