اولین کاردوی تخصصی سواد رسانه‌ای
موسسه «مسیر رسانه» با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی آتش‌نشانی استان تهران اولین کاردوی (کارگاه +اردو) تخصصی سواد رسانه‌ای را ویژه کارکنان و خانواده‌های آتش‌نشانان استان تهران برگزار می‌کند...

موسسه «مسیر رسانه» با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی آتش‌نشانی استان تهران اولین کاردوی (کارگاه +اردو) تخصصی سواد رسانه‌ای را ویژه کارکنان و خانواده‌های آتش‌نشانان استان تهران برگزار می‌کند.

این دوره که قریب ۵۰۰ نفر را دربر می‌گیرد تلاش می‌کند تا با بهره‌گیری از الگوی آموزش شبکه‌ای و استفاده از بستر محیط اردویی، تجربه‌ای نوین از آموزش و ارتقا دانش و مهارت سواد رسانه‌ای را رقم بزند.

هسته علمی و محتوایی طراحی این کاردو با همکاری «موسسه هدایت میزان» شکل گرفته است و «گروه فرهنگی فلق» نیز در بخش اجرایی-آموزشی این طرح با مؤسسه «مسیر رسانه» همکاری می‌کنند.

مهم‌ترین سرفصل‌هایی که برای والدین در این دوره مطرح می‌شوند عبارتند از: کلیات و بایسته‌های سواد رسانه‌ای، نحوه مواجه فعال با رسانه‌ها، مهندسی مصرف رسانه‌ای، بازی‌های رایانه‌ای تهدیدی خطرناک و یا فرصتی بی‌نظیر، مدیریت تصویر والدین در منزل، مهارت‌های ارتباطی با فرزندان، سلامت و بهداشت رسانه‌ای، سبک زندگی، مطلوب در عصر رسانه‌ها

همچنین این کاردو برای مخاطب نوجوان و کودک برنامه‌های آموزشی متفاوتی طراحی کرده است. کارگاه‌های آموزشی کودکان و نوجوانان بر مبنای الگوی سرگرم‌آموزی (edutainment) اجرا می‌گردد تا ضمن بازی و سرگرمی ۲۵ مفهوم و مهارت مورد نظر اجرا و تمرین شود. اهم این مفاهیم و مهارت‌ها عبارت‌اند از: خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی، مشارکت، تعامل با دوستان و … .

این کاردو از سوم تا دوازدهم شهریورماه در اردوگاه شهید هاشمی نژاد شهر بهشهر مازندران برگزار می‌گردد. اخبار و مطالب مرتبط با اولین کاردوی تخصصی سواد رسانه‌ای متعاقباً به اطلاع مخاطبان خواهد رسید. برای اطلاع از کاردوهای آتی و برنامه‌های آموزشی «موسسه مسیر رسانه» با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید و یا با شناسه کاربری تلگرام (@abcmedia) مکاتبه نمایید.

13950531. poster Ordugah Savad Resanei .01 13950531.-poster-Ordugah-Savad-Resanei-.01

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما