فرهنگسرای رسانه میزبان سومین دوره تربیت مربی سواد رسانه ای
سومین دوره تربیت مربی سوادرسانه‌ای مؤسسه مسیر رسانه با همکاری فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران و مؤسسه هدایت میزان برگزار می‌گردد...

مؤسسه مردم‌نهاد «مسیر رسانه» پس از برگزاری موفق دو دوره «تربیت مربی سواد رسانه‌ای» در تابستان سال جاری و در پی درخواست‌های متعدد مخاطبان، اقدام به برگزاری سومین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای در سطح ۱ نموده است.

عناوین آموزشی این دوره تربیت مربی مؤسسه مسیر رسانه که با همکاری فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران و مؤسسه فرهنگی آموزشی هدایت میزان برگزار می‌شود، عبارت‌ است از: مروری بر سواد رسانه‌ای، نظریه‌های رشد و یادگیری، روش‌های نوین آموزش، تفکر انتقادی، مهارت‌های ارتباطی و ابزارشناسی رسانه‌ای شامل: تبلیغات، بازی‌های رایانه‌ای، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و ماهواره، فیلم و پویانمایی و خبر و سواد خبری

این دوره شامل ۷ جلسه۳ ساعته آموزشی می‌باشد که در مهرماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد. هزینه ثبت‌نام در این دوره ۳۰۰ هزار تومان می‌باشد که ۱۰۰ هزار تومان از این مبلغ، مربوط به بسته محتوایی جامع سواد رسانه‌ای است که به عنوان هدیه و در قالب حمایت از شرکت‌کنندگان، از سوی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است که این دوره ویژه خواهران بوده و ظرفیت شرکت‌کنندگان محدود می‌باشد.

برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۷۵۸۱۳۴ و ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل نموده و یا با حساب کاربری تلگرام مؤسسه به نشانی @massiradmin ارتباط برقرار کنید.

13950628-kargah-savad-3

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما