تجربه «خروس‌جنگی» از نزدیک!
دبیرخانه همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری موسسه مسیر، نخستین نشست از «سلسله‌نشست‌های تجربه‌ی‌ از ایده تا ثروت؛ ویژه محصولات دیجیتال رسانه‌ای و فرهنگی» را با محوریت «تجربه بازی خروس‌جنگی» برگزار می‌کند...

دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری کارگروه تجربه‌نگاری موسسه مسیر، نخستین نشست از «سلسله‌نشست‌های تجربه‌ی‌ از ایده تا ثروت؛ ویژه محصولات دیجیتال رسانه‌ای و فرهنگی» را با محوریت «تجربه بازی خروس‌جنگی» برگزار می‌کند.

بازی «خروس‌جنگی» که موفق به کسب غزال زرین بهترین بازی موبایل سال ایران شده است، توسط شرکت پیشگامان یارا کیش ساخته و به بازار ارائه شده است. این بازی با محوریت قرار دادن جنگ میان خروس‌ها که یک بازی بومی قدیمی است، توانسته است محیطی هیجان‌انگیز برای کاربران طراحی و اجرا کند و طرفداران زیادی را با خود همراه سازد. کسب عنوان بهترین بازی سال از دیدگاه مخاطبان در چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران از دیگر موفقیت‌های خروس‌جنگی به شمار می‌آید. در این نشست تلاش می‌شود تا فرایند ایده، تولید، انتشار و مدیریت بازی خروس‌جنگی که در عرصه جهانی هم ارائه شده و موفقیت‌هایی کسب کرده است مورد تحلیل و نقد و بررسی واقع شود.

مهمان این نشست جناب آقای مهندس محمدمهدی به‌فر راد، مدیرعامل شرکت پیشگامان یارا کیش تولیدکننده بازی خروس‌جنگی می‌باشد. این نشست، یکشنبه ۴ مهرماه ۱۳۹۵، از ساعت ۱۶ در محل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک، روبروی درب اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری موسسه مسیر تلاش دارند تا با شناسایی تجربه‌های موفق تبدیل ایده به طرح ثروت‌آفرین رسانه‌ای و فرهنگی، امکان انتقال تجربه و دانش‌افزایی را برای دیگر فعالان فرهنگی و رسانه‌ای فراهم آورد. این سلسله‌نشست‌ها در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای و فرهنگی تداوم خواهد داشت.

13950630-tajroe-resane-01

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما