«مسیر رسانه» در نخستین دوره ملی دانش‌افزایی کارآفرینی اجتماعی
موسسه «مسیر رسانه» نیز به عنوان اولین مؤسسه مردم‌نهاد تخصصی در حوزه سواد رسانه‌ای، به‌واسطه محصولات، فعالیت‌ها و برگزاری کارگاه‌های متعدد سواد رسانه‌ای به عنوان موسسه‌ی منتخب استان تهران در این نشست حضور پیدا کرد...

برای اولین بار «دوره ملی دانش‌افزایی و ارتقاء مهارت» با حضور اعضای منتخب سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان سراسر کشور با محوریت «کارآفرینی اجتماعی» در سرعین اردبیل برگزار شد. در این دوره بیش از ۱۰۰ جوان منتخب کشور به مدت چهار روز در هتل رضوان سرعین گرد هم آمدند تا با حضور اساتید منتخب کشور از وزارت ورزش و جوانان و کارآفرینان برتر ملی تجربیات خود را با یکدیگر مبادله کنند.

تلاش این دوره بر آن است تا شرکت‌کنندگان بتوانند از جدیدترین یافته‌های حوزه دانش‌افزایی کارآفرینی استفاده کنند. هشت پانل تخصصی در قالب دو کارگاه در نوبت صبح و دو کارگاه در نوبت عصر در نظر گرفته شده تا شرکت‌کنندگان با حضور در این کارگاه‌ها بتوانند مطالب و موضوعات جدیدی را یاد بگیرند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

موسسه «مسیر رسانه» نیز به عنوان اولین مؤسسه مردم‌نهاد تخصصی در حوزه سواد رسانه‌ای، به‌واسطه محصولات، فعالیت‌ها و برگزاری کارگاه‌های متعدد سواد رسانه‌ای به عنوان موسسه‌ی منتخب استان تهران در این نشست حضور پیدا کرد.

در حاشیه این همایش، مدیر و دبیر مؤسسه مردم‌نهاد مسیر رسانه با دکتر پاشا معاون مدیرکل امور مشارکت‌های جوانان وزارت ورزش و جوانان، دیدار کرده و ایشان در جریان فعالیت‌های صورت‌گرفته توسط مؤسسه قرار گرفتند و زمینه‌های همکاری‌های آتی را مورد بحث و بررسی قرار دادند. وزارت ورزش و جوانان با دعوت از مؤسسات برتر استان‌های سراسر کشور، ضمن بررسی فعالیت‌ها، تجربه‌ها و محصولات، امکان شبکه‌سازی ملی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مؤسسات مردم‌نهاد را فراهم می‌سازد.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما