تجربه «آخرین خبر»؛ پرنفوذترین نرم‌افزار خبری فارسی‌زبان
دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری کارگروه تجربه‌نگاری موسسه مسیر، دومین نشست از «سلسله‌نشست‌های تجربه‌ی‌ از ایده تا ثروت؛ ویژه محصولات دیجیتال رسانه‌ای و فرهنگی» را با محوریت «نرم‌افزار آخرین خبر» برگزار می‌کند...

دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری کارگروه تجربه‌نگاری موسسه مسیر، دومین نشست از «سلسله‌نشست‌های تجربه‌ی‌ از ایده تا ثروت؛ ویژه محصولات دیجیتال رسانه‌ای و فرهنگی» را با محوریت «نرم‌افزار آخرین خبر» برگزار می‌کند.

آخرین خبر، به عنوان پرنفوذترین نرم‌افزار خبری فارسی‌زبان؛ اینک در زمره سه برنامه پرمخاطب فارسی در موبایل قرار دارد. آخرین خبر محصول موسسه فرهنگی هنری خراسان بوده، و رسانه‌ای مستقل و بدون وابستگی به جریان‌های سیاسی است. در این نرم‌افزار در تمام بیست‌وچهار ساعت شبانه‌روز آخرین رویدادهای ایران و جهان اطلاع‌رسانی شده و گروه تحریریه آخرین خبر با کارشناسی بر روی محتوای منتشرشده در نرم‌افزار، خبرهای «مهم» و «فوری» را جدا کرده و برای مخاطبان ارسال می‌کنند. طبق آخرین آمار، تعداد نصب این نرم‌افزار از مرز ۶ میلیون نصب گذر کرده و تاکنون بیش از ۶ میلیارد صفحه خبر در بخش‌های مختلف این نرم‌افزار توسط مخاطبین ایرانی مطالعه شده است.

در این نشست تلاش می‌شود تا فرایند ایده، تولید، انتشار و مدیریت نرم‌افزار «آخرین خبر» و موفقیت‌هایی که کسب کرده است مورد تحلیل و نقد و بررسی واقع شود. مهمان این نشست جناب آقای سید علی علوی، جانشین مدیرمسئول نرم‌افزار آخرین خبر می‌باشد.

این نشست، یکشنبه ۲ آبان‌ماه ۱۳۹۵، از ساعت ۱۶ در محل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک، روبروی درب اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است در پایان این نشست، گواهینامه معتبر به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد.

دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری موسسه مسیر تلاش دارند تا با شناسایی تجربه‌های موفق تبدیل ایده به طرح ثروت‌آفرین رسانه‌ای و فرهنگی، امکان انتقال تجربه و دانش‌افزایی را برای دیگر فعالان فرهنگی و رسانه‌ای فراهم آورد. این سلسله‌نشست‌ها در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای و فرهنگی تداوم خواهد داشت.

13950630-tajroe-resane-01

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما