«وی» از تجربه‌های خود در «دیرین دیرین» می‌گوید!
دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری کارگروه #تجربه_نگاری موسسه مسیر، سومین نشست از «سلسله‌نشست‌های تجربه‌ی‌ از ایده تا ثروت؛ ویژه محصولات دیجیتال رسانه‌ای و فرهنگی» را با محوریت «مجموعه پویانمایی دیرین دیرین» برگزار می‌کند...

دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری کارگروه #تجربه_نگاری موسسه مسیر، سومین نشست از «سلسله‌نشست‌های تجربه‌ی‌ از ایده تا ثروت؛ ویژه محصولات دیجیتال رسانه‌ای و فرهنگی» را با محوریت «مجموعه پویانمایی دیرین دیرین» برگزار می‌کند.

روزنامه انیمیشنی «دیرین دیرین» مجموعه انیمشین‌های کوتاهی است که هر روز در فضای مجازی منتشر می‌شود و به دلیل سبک خاص و طنز بدیعی که دارد، مخاطبان بسیاری را همراه خود کرده است. جدای از فضای مجازی، این انیمشین‌ها در شبکه‌های مختلف سیما نیز پخش شده است. این مجموعه محصولی است از شرکت دانش‌بنیان «نسل اندیشه سبز» و تاکنون بیش از ۵۰۰ قسمت از آن منتشر شده است که انتشار این تعداد از یک مجموعه و استمرار آن بی‌نظیر است. یکی از ویژگی‌های برجسته این مجموعه نقد فرهنگی-اجتماعی در همه حوزه‌های مرتبط با زندگی جامعه ایرانی است. از دیگر امتیازهای این مجموعه نیز ادامه پیدا کردن آن در قالب‌های دیگر رسانه‌ای همچون کمیک استریپ، نوشت‌افزار و… است.

در این نشست تلاش می‌شود تا تجربه فرایند ایده، تولید، انتشار و مدیریت مجموعه پویانمایی «دیرین دیرین» و موفقیت‌ها و شکست‌های این تجربه رسانه‌ای مورد بررسی قرار گیرد. مهمان این نشست جناب آقای محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده این اثر می‌باشد.

این نشست، دوشنبه ۱۰ آبان‌ماه ۱۳۹۵، از ساعت ۱۳:۳۰ در سالن نشست‌های دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک، روبروی درب اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است در پایان این نشست، گواهینامه معتبر به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد.

دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری موسسه مسیر تلاش دارند تا با شناسایی تجربه‌های موفق تبدیل ایده به طرح ثروت‌آفرین رسانه‌ای و فرهنگی، امکان انتقال تجربه و دانش‌افزایی را برای دیگر فعالان فرهنگی و رسانه‌ای فراهم آورد. این سلسله‌نشست‌ها در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای و فرهنگی تداوم خواهد داشت.

13950806-tajroe-resane-03

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما