تقدیر دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از موسسه مسیر
در حاشیه برگزاری مجموعه نشست‌ها و کارگاه‌های «تجربه‌نگاری» همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین شاه‌مرادی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از مجموعه فعالیت‌های موسسه مسیر در راستای ارتقای فرهنگ عمومی و افزایش توانمندسازی جامعه تقدیر کرد...

 

در حاشیه برگزاری مجموعه نشست‌ها و کارگاه‌های «تجربه‌نگاری» همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین شاه‌مرادی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از مجموعه فعالیت‌های موسسه مسیر در راستای ارتقای فرهنگ عمومی و افزایش توانمندسازی جامعه تقدیر کرد.

موسسه مسیر به عنوان یکی از حامیان اولین همایش «سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی»، مجموعه نشست‌های تجربه‌نگاری با عنوان «تجربه از ایده تا ثروت؛ ویژهم حصولات فرهنگی و رسانه‌ای دیجیتال» را برگزار نموده است که با استقبال ویژه مخاطبان روبرو شده است.

نخستین نشست با محوریت تجربه بازی موفق «خروس جنگی» با حضور جناب آقای مهندس بهفر راد برگزار شد.  در نشست دوم، تجربه ایده‌پردازی، تولید و امتداد پرنفوذترین نرم‌افزار خبری فارسی‌زبان «آخرین خبر» مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در نشست سوم تجربه تولید و انتشار «کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای» با حضور مهندس زرافشان معاونت وزارت آموزش‌وپرورش، دکتر امانی و خانم دکتر دانشور مرور شد که با استقبال ویژه معلمان و مدیران مدارس روبرو شد.

در چهارمین نشست، محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده مجموعه پویانمایی «دیرین دیرین» به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی آمد تا ضمن بیان تجربیات خود در حوزه اقتصاد فرهنگ، به تشریح ساختار منابع انسانی، بازارهای پیش رو و نحوه تولید و توسعه مجموعه شرکت نسل نواندیش سبز بپردازد. در آخرین نشست از این سلسله نشست‌های تجربه نگاری هم دکتر علیرضا مؤذن به ارائه «بسته آموزشی دوران ما» پرداختند که مورد توجه مدرسان و پژوهشگران حوزه سواد رسانه‌ای واقع شد.

کارگروه تجربه نگاری موسسه مسیر از تمامی علاقه‌مندان به موضوعات مدیریت دانش و تجربه نگاری برای همکاری دعوت به عمل می‌آورد. مخاطبان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نشست‌های آتی می‌توانند با شناسه کابری تلگرام @Massiradmin مکاتبه نمایند و یا به پایگاه اینترنتی Massir.ir مراجعه نمایند.

photo_2016-11-03_16-45-16

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما