حضور موفق «مسیر» در همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی
آیین اختتامیه اولین همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی در تالار ایوان شمس برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مقامات و مسئولین کشوری برگزار شد و موسسه مسیر موفق شد جایزه‌های اول تا سوم پژوهش‌های کاربردی این همایش را به خود اختصاص دهد

شب گذشته آیین اختتامیه اولین همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی در تالار ایوان شمس برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مقامات و مسئولین کشوری برگزار شد و موسسه مسیر موفق شد جایزه‌های اول تا سوم پژوهش‌های کاربردی این همایش را به خود اختصاص دهد.

همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی صبح دیروز با سخنرانی دکتر سید مرتضی موسویان مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز توسعه فناوری‌های دیجیتال آغاز شد. پس از ارائه نظریه دو فضایی توسط آقای دکتر سعیدرضا عاملی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران، همایش مزبور با برگزاری پنل‌های تخصصی، به همراه داوری مقالات برگزیده با حضور اساتید و پژوهشگران ادامه پیدا کرد.

در بخش مقالات منتخب، ۵ ارائه مقاله برگزیده مربوط به تیم اساتید، پژوهشگران و مربیان سواد رسانه‌ای موسسه مسیر اختصاص داشت که بالاترین میزان موفقیت از سوی مؤسسات و مراکز پژوهشی بود. مقالات برگزیده که در بخش پنل‌های تخصصی ارائه شدند به شرح ذیل می‌باشند:

  1. مقاله کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان / آسیه حسینی نیکو، صدیقه رضانیا، زهرا الماسی، زهرا رضانیا
  2. برنامه رادیویی سایه‌روشن؛ تجربه ترویج سواد رسانه‌ای از رسانه‌ای دینی / حسین غفاری
  3. تجربه نگاری کارگاه‌های سواد رسانه‌ای ویژه مادران بر مبنای الگوی آموزش شبکه‌ای / سعید مدرسی، سید احمد موسوی صمدی
  4. نجات رسانه‌ای؛ طراحی و اجرای «نظام جامع تربیت رسانه‌ای» در خانواده / حسین غفاری
  5. آموزش شبکه‌ای، الگوی مطلوب آموزش سواد رسانه‌ای / سید احمد موسوی صمدی، صدیقه رضانیا، زهرا رضانیا

در ادامه و پس از داوری‌های صورت گرفته و در آیین اختتامیه همایش، از نویسندگان و طراحان برتر تجلیل گردید که سه جایگاه برگزیده در بخش پژوهش‌های کاربردی و تجربه‌نگاری به اساتید، پژوهشگران و مربیان موسسه مسیر تعلق گرفت.

مقام اول بخش پژوهش‌های کاربردی، به «مقاله تجربه نگاری کارگاه‌های سواد رسانه‌ای ویژه مادران بر مبنای الگوی آموزش شبکه‌ای» اختصاص یافت و آقایان سعید مدرسی و سیداحمد موسوی صمدی موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس سواد رسانه‌ای و سه سکه بهار آزادی در این بخش شدند.

مقام دوم برای «طرح کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان)» را خانم‌ها آسیه حسینی نیکو، صدیقه رضانیا، زهرا الماسی و زهرا رضانیا کسب کرده و موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس سواد رسانه‌ای و دو سکه بهار آزادی شدند.

مقام سوم برای ارائه مقاله برنامه رادیویی سایه‌روشن؛ تجربه ترویج سواد رسانه‌ای، به جناب آقای حسین غفاری تعلق گرفته و ایشان موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس سواد رسانه‌ای و سکه بهار آزادی در این بخش شدند.

مؤسسه مسیر از این پس با توان و انگیزه مضاعف به فعالیت‌های خود در حوزه سواد رسانه‌ای ادامه خواهد داد. مخاطبان گرامی برای همکاری و یا کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نشست‌های آتی می‌توانند با شناسه کابری تلگرام @Massiradmin مکاتبه نمایند و یا به پایگاه اینترنتی Massir.ir مراجعه نمایند.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما