کافه سواد رسانه‌ای | چالش‌های تدریس در آموزش سواد رسانه‌ای
نخستین نشست «کافه سواد رسانه‌ای»، سه‌شنبه 23 آذرماه 1395، ساعت 17 الی 19 با حضور مربی توانمند و پژوهشگر سواد رسانه‌ای جناب آقای حسین غفاری و با موضوع «چالش‌های تدریس در آموزش سواد رسانه‌ای»، در محل مؤسسه مسیر رسانه برگزار می‌شود...

مؤسسه «مسیر رسانه»، به عنوان نخستین مؤسسه تخصصی مردم‌نهاد در حوزه سواد رسانه‌ای، در راستای هم‌افزایی در حوزه‌ی آموزش سواد رسانه‌ای، اقدام به برگزاری «سلسله نشست‌های هم‌اندیشی پیرامون آموزش سواد رسانه‌ای»، تحت عنوان «کافه سواد رسانه‌ای» کرده‌است. هدف از برگزاری این سلسله‌نشست‌ها، ایجاد محیطی گرم و صمیمی برای فعالان این حوزه بوده است تا بتوانند در این فضا به تبادل اندیشه بپردازند.

از آن‌جا که از ابتدا، «تربیت مربی سواد رسانه‌ای» یکی از اولویت‌های کاری مؤسسه بوده و تاکنون سه دوره کارگاه تربیت مربی از سوی مؤسسه برگزار شده است، «کافه سواد رسانه‌ای»، به نوعی طرح امتداد کارگاه‌های تربیت مربی است تا ضمن بررسی چالش‌های مربیان، موجب ارتقای بهره‌وری آموزش آن‌ها نیز گردد.

نخستین نشست «کافه سواد رسانه‌ای»، سه‌شنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۷ الی ۱۹ با حضور مربی توانمند و پژوهشگر سواد رسانه‌ای جناب آقای حسین غفاری و با موضوع «چالش‌های تدریس در آموزش سواد رسانه‌ای»، در محل مؤسسه مسیر رسانه به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، بعد از پل کالج، قبل از میدان فردوسی، کوچه براتی، کوچه تمدن، بن‌بست اول، پلاک ۲، طبقه سوم برگزار می‌شود.

این نشست ویژه مربیان و مدرسان سواد رسانه‌ای بوده و حضور در آن رایگان می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این نشست ونشست‌های آتی، با شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۵۸۱۳۴ و ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما