نشست چهارم دیگران: روایت آمریکا
میهمان چهارمین نشست «دیگران»، جناب آقای دکتر آرش کیالاشکی، از فارغ‌التحصیلان دبیرستان مفید هستند که دوره دکتری خود را در رشته مکانیک در دانشگاه ویسکانسین ایالات متحده آمریکا سپری کرده‌اند...

کارگروه بین‌الملل مؤسسه مسیر، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالقوه دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ضرورت آشنایی با دیگر کشورها، به ویژه از منظر فرهنگی، اقدام به برگزاری سلسله‌نشست‌هایی با عنوان “دیگران” نموده است. تاکنون سه نشست از این سلسه‌نشست‌ها برگزار شده است که در آن‌ها، کشورهای ایتالیا، لبنان و سوریه روایت شده‌اند.

میهمان چهارمین نشست “دیگران”، جناب آقای دکتر آرش کیالاشکی، از فارغ‌التحصیلان دبیرستان مفید هستند که دوره دکتری خود را در رشته مکانیک در دانشگاه ویسکانسین ایالات متحده آمریکا سپری کرده‌اند.

این نشست سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۴ در محل مؤسسه مسیر به نشانی خیابان انقلاب، بعد از پل کالج، نرسیده به میدان فردوسی، کوچه شهید براتی، کوچه تمدن، بن‌بست اول، پلاک ۲، طبقه سوم برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور فعال در نشست سؤالات و نقطه نظرات خود را پیش از نشست با شناسه (@Massiradmin) مطرح کنند.

هدف از برگزاری این سلسله‌نشست‌ها آشنایی فعالان و علاقه‌مندان حوزه بین‌الملل با کشورهای مختلف از منظری متفاوت است. میهمانان این نشست‌ها از میان ساکنین بومی و یا نخبگان مهاجر ایرانی در کشورهای دیگر انتخاب می‌شوند. تلاش می‌شود در این جلسات کشورهای مختلف از ابعاد گوناگونی همچون سیاست‌گذاری‌های کلان، سبک زندگی، رسانه، ساختارهای سیاسی، فضای علمی-آموزشی و تعاملات انسانی مورد بحث و بررسی قرار گیرند.

از تمامی علاقه‌مندان به حوزه بین‌الملل برای حضور در این سلسله‌نشست‌ها دعوت به عمل می‌آید. برای اطلاع از نشست‌های آتی می‌توانید کانال مسیر در تلگرام و یا پایگاه اینترنتی Massir.ir را دنبال کنید.

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما