دوره های تربیت مربی سواد رسانه ای، به سطح دوم رسید
اولین دوره سطح ۲ تربیت مربی سواد رسانه‌ای آغاز شد
اولین دوره سطح 2 تربیت مربی سواد رسانه‌ای «مؤسسه مسیر رسانه»، با همکاری «فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران»، «گروه فرهنگی- آموزشی فلق» و «مؤسسه هدایت میزان» برگزار می‌گردد...

«مؤسسه مردم‌نهاد مسیر رسانه» که در سال جاری، چهار دوره «تربیت مربی سواد رسانه‌ای» را در سطح یک برگزار کرده بود، در حال حاضر به منظور تکمیل فرایند آموزشی خود در جهت تربیت مربیان سواد رسانه‌ای در مدارس، اقدام به برگزاری اولین دوره از سطح ۲ تربیت مربی خود نموده است.

 

«فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی» با دغدغه افزایش سطح آگاهی مخاطبان رسانه‌های جدید، به فعالیت‌های متعددی در این حوزه پرداخته که حمایت از سلسله کارگاه‌های مؤسسه «مسیر رسانه» نیز از جمله آن‌هاست. علاوه بر «فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی»، «گروه فرهنگی و آموزشی فلق» و «مؤسسه هدایت میزان» نیز در برگزاری این دوره، با «سازمان مردم‌نهاد مسیر رسانه» همکاری داشته اند.

 

عنوان‌های آموزشی سطح ۲ دوره تربیت مربی، عبارتند از: «سرگرمی»، «خبر و هوکس»، «کلیشه‌سازی در سیاست»، «تبلیغات و اقتصاد»، «تصور از بدن»، «فمینیسم رسانه‌ای»، «سلبریتی‌ها و گروه‌های مرجع»، «مطالب زرد و پوپولیسم»، «حریم خصوصی»، «مفاهیم نظری سواد رسانه‌ای ۲»، «تکنیک‌های یادگیری ۲»، «ارزیابی سبک زندگی فردی»، «گذری بر فناوری و ابزار» و «بنیان‌های تفکر در تمدن نوین غربی».

 

این کارگاه با استفاده از شیوه تعاملی و با تشکیل حلقه‌های کندوکاو، و البته با حضور استادان برجسته دانشگاه و مربیان سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود. این دوره، حاصل ساعت‌ها هم‌اندیشی اساتید سواد رسانه‌ای، در اتاق فکر مؤسسه مسیر رسانه است. مؤسسه مسیر رسانه امیدوار است با همکاری با سایر فعالان حوزه سواد رسانه‌ای، بتواند روز به روز دوره‌های کامل‌تر و جامع‌تری را برای مخاطبان خود برگزار نماید.

این دوره در قالب پنج جلسه چهار ساعته آموزشی، از ۲۶ بهمن تا ۱۰ اسفند سال ۱۳۹۵ در محل «فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی» برگزار می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این دوره ۲۸۰ هزار تومان بوده که برای دانشجویان، معلمان و فرهنگیان، تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است. در پایان این دوره نیز به شرکت‌کنندگان، گواهی معتبر آموزش سواد رسانه‌ای اعطا خواهد شد.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما