آغاز ششمین و هفتمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای
روز گذشته، 1 مرداد سال 1396، ششمین و هفتمین دوره کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای سازمان مردم‌نهاد مسیر رسانه، به‌طور همزمان، آغاز شد.

ششمین و هفتمین دوره کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای فعالیت خود را آغاز کرد.

🔻 روز گذشته، ۱ مرداد سال ۱۳۹۶، ششمین و هفتمین دوره کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای سازمان مردم‌نهاد مسیر رسانه، به‌طور همزمان، آغاز شد.

🔻 به دنبال ظرفیت محدود کارگاه‌ها و استقبال مخاطبان و همچنین اهمیت و حساسیت موسسه مسیر در کیفیت آموزشی کلاس‌ها، ششمین و هفتمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای به صورت همزمان در حال برگزاری است.

🔻 در این دوره عنوان‌های آموزشی زیر تدریس می‌شود:
مقدمات سواد رسانه‌ای، تفکر نقادانه، تکنیک‌های اقناعی، نظریه‌های رشد و یادگیری، مخاطب‌شناسی و مهارت‌های ارتباطی، روش‌های نوین آموزشی، رسانه‌شناسی، مطالب زرد و پوپولیسم، خبر و هوکس، تکنیک‌ها و شیوه‌های اداره مطلوب کلاس سواد رسانه‌ای، تبلیغات، بازی‌های رایانه‌ای، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و ماهواره، فیلم و سریال، مطبوعات، موسیقی و رادیو، خبرگزاری‌ها و…

🔻 این دوره در ۸ جلسه آموزشی به‌مدت ۳۰ساعت از ۱مرداد تا ۱۸مرداد برگزار می‌شود. در پایان نیز به شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی معتبر آموزش سواد رسانه‌ای اعطا خواهد شد.

🔻 در روز اول این دوره، پس از معرفی کارگاه به فراگیران و ثبت نام آنها، با توضیح آقای سیداحمد موسوی صمدی درباره کارگاه سواد رسانه‌ای موسسه مسیر ششمین و هفتمین دوره کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای رسما آغاز به کار کرد. در ادامه، جناب آقای دکتر سیدبشیر حسینی، عضو هیئت علمی دانشگاه صداوسیما، اهمیت سواد رسانه‌ای، نظریه‌ها و مفاهیم ابتدایی این حوزه را بیان کردند.

🔻 این دوره، از تاریخ ۱ مردادماه سال ۱۳۹۶ آغاز شده است و تا تاریخ ۱۸ مرداد ادامه خواهد داشت. ششمین و هفتمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای سازمان مردم‌نهاد مسیر رسانه، به همت اداره‌کل ورزش و جوانان استان تهران، در خانه جوانان این اداره‌کل تشکیل می‌شود.

🔸برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های تربیت مربی سواد رسانه‌ای و نیز آگاهی از فعالیت‌های سازمان مردم‌نهاد مسیر رسانه با شماره‌ ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس بگیرید یا با حساب کاربری تلگرام مؤسسه به نشانی @massiradmin ارتباط برقرار کنید.

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما