گزارش| اختتامیه ششمین و هفتمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای
ششمین و هفتمین کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای موسسه مسیر، روز چهارشنبه، 18 مرداد 1396، با اعطای گواهی به شرکت‌کنندگان، پایان یافت.

🔻 با افتتاح کانون مربیان سواد رسانه‌ای، ششمین و هفتمین کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای موسسه مسیر پایان یافت.

🔺 ششمین و هفتمین کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای موسسه مسیر، دیروز با سخنرانی جناب آقای دکتر حمیدرضا آیت‌اللهی و آقای موسوی صمدی و اعطای گواهی به شرکت کنندگان، پایان یافت.

🔸چهارشنبه گذشته، آخرین روز کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای برگزار شد. در این روز شرکت‌کنندگان به ارائه‌های کارگاهی خود پرداخته و آقای سیداحمد موسوی صمدی و خانم آسیه حسینی‌نیکو ارائه آنها را ارزیابی کردند.

🔹با پایان ارائه‌های کارگاهی شرکت‌کنندگان، مراسم اختتامیه ششمین و هفتمین کارگاه تربیت مربی سواد رسانهای در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی آغاز شد.

🔸مهمان ویژه این مراسم که همراه بود با افتتاح کانون مربیان سواد رسانه‌ای، آقای دکتر حمیدرضا آیت‌اللهی، مدیر موسسه آموزشی هدایت میزان بود. در ابتدای این مراسم، خانم زهرا رضانیا، مسئول برگزاری ششمین و هفتمین کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای، توضیحاتی را درباره کارگاه به شرکت‌کنندگان ارائه کردند.

🔹سپس دکتر آیت‌اللهی با قدردانی از آقای سیداحمد موسوی صمدی و موسسه مسیر، درباره اهمیت سواد رسانه‌ای و اهمیت کادرسازی برای اشاعه آن سخنرانی کردند. در ادامه، با رونمایی از لوگوی کانون مربیان سواد رسانه‌ای، این کانون رسما افتتاح شد.

🔸در پایان این مراسم نیز گواهی شرکت در دوره سواد رسانه‌ای موسسه مسیر به شرکت‌کنندگان داده و به ۵ نفر برتر هر دوره، هر کدام مبلغ ۵۰ هزار تومان و مجموع ۲۵۰هزار تومان کارت هدیه اهدا شد.

🔹سازمان مردم‌نهاد مسیر رسانه، با برگزاری هفت دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای و نیز تربیت حدود ۱۰۰ مربی در این حوزه، یک سال است که فعالیت خود را در زمینه سواد رسانه‌ای به‌طور رسمی آغاز کرده است.

🔸کانون مربیان سواد رسانه‌ای به همت فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی و با همکاری موسسه مسیر با هدف ترویج سواد رسانه‌ای افتتاح شده است.

🔹ششمین و هفتمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای در مردادماه سال ۹۶، با همکاری خانه جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان تهران و فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار شد.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما