اطلاعیه
برگزاری هشتمین دوره کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای
به‌دنبال استقبال گسترده و درخواست‌های مکرر مخاطبان، به فاصله دو هفته پس از پایان دوره ششم و هفتم رسانه‌ای،هشتمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای موسسه مسیر رسانه برگزار می‌شود.

برگزاری هشتمین دوره کارگاه تربیت مربی سواد رسانه‌ای

🔻به‌دنبال استقبال گسترده و درخواست‌های مکرر مخاطبان، به فاصله دو هفته پس از پایان دوره ششم و هفتم تربیت مربی سواد رسانه‌ای،هشتمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای موسسه مسیر رسانه با همکاری موسسه هدایت میزان برگزار می‌شود.
🔻عنوان‌های آموزشی:

مقدمات سواد رسانه‌ای، تفکر نقادانه، تکنیک‌های اقناعی، نظریه‌های رشد و یادگیری، مخاطب‌شناسی و مهارت‌های ارتباطی، روش‌های نوین آموزشی، رسانه‌شناسی، رژیم مصرف، خبر و هوکس، تکنیک‌ها و شیوه‌های اداره مطلوب کلاس سواد رسانه‌ای، بازی؛کلید تربیت خود آموز و تعاملی، تبلیغات، بازی‌های رایانه‌ای، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و ماهواره، فیلم و سریال، مطبوعات، موسیقی و رادیو، خبرگزاری‌ها و…

🔹این دوره در ۸ جلسه آموزشی به‌مدت ۳۰ساعت از ۳۰ مرداد تا ۱۵ شهریورماه برگزار می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این دوره ۳۰۰هزار تومان است. در پایان نیز به شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی معتبر آموزش سواد رسانه‌ای اعطا خواهد شد.

🔴🔴 گفتنی است، فعالان فرهنگی و دانشجویان از ۵۰هزار تومان تخفیف ویژه بهره‌مندند. همچنین، در پایان دوره نیز ۲۰درصد از این مبلغ به دو نفر اولی که با معیارها و ارزیابی‌های استادان برگزیده می‌شوند، بازگردانده می‌شود.

🔸برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های ۰۲۱۸۶۰۳۷۰۴۸ و یا ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس بگیرید یا با حساب کاربری تلگرام مؤسسه به نشانی @massiradmin ارتباط برقرار کنید. برای مشاهده پوستر، روی آن کلیک کنید.

 

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما