مسیر رسانه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌ های دیجیتال با حضور مؤسسه مسیر رسانه شامگاه جمعه 26 آبان ماه پایان یافت

مؤسسه مردم‌نهاد مسیر رسانه که برای نخستین بار در نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال حضور یافته بود، با استقبال خوبی از سوی مخاطبین روبرو شد.

مسیر رسانه که نخستین مؤسسه تخصصی مردم نهاد در حوزه سواد رسانه‌ ای است با بخش‌های متنوع و جذابی در نمایشگاه امسال حضور یافته بود که می‌توان به بخشهایی نظیر «از مسیر بپرس؛ مشاوره رسانه‌ای با متخصصان مسیر رسانه»، «مسیرباز؛ تجربه انجام بازی‌های جذاب و گروهی در کنار خانواده»، «کابینا؛ کانون بچه‌های نواندیش»، «صدای_مسیر؛ رادیوی غرفه مسیر رسانه» و … که با اقبال خوبی از سوی بازدید کنندگان مواجه شد، اشاره نمود. حضور کودکان و نوجوانان در کارگاه ها و برنامه های کابینا، خرید آثار و محصولات مکتوب و غیر مکتوب در حوزه سواد رسانه‌ای، انجام بازی‌های طراحی شده بخش مسیرباز توسط نوجوانان و حتی بزرگسالان و … نمونه هایی از این استقبال خوب و دلگرم کننده است.

کابینا یکی از بخش‌های ویژه غرفه امسال مسیر رسانه بود که برنامه‌های جذابی را برای مخاطبین کودک و نوجوان برگزار کرد. «کارگاه حواس؛ تقویت حواس کودکان از طریق تعامل با طبیعت»، «مسابقه بازیتو بساز»، «دوبله خلاق انیمیشن»، «برگزاری کارگاه پرورش خلاقیت کودکان ویژه مادران» از برنامه‌های این بخش بود.

گفتنی است پیش ثبت‌نام نهمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای با لحاظ تخفیف ویژه برای ثبت‌نام کنندگان به مناسبت برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در غرفه مسیر رسانه انجام گردید و بخشی از عواید حاصل از این دوره به هموطنان عزیز زلزله زده در کرمانشاه اهدا خواهد شد.

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما