چهارمین سالگرد تأسیس مؤسسه مسیر
همزمان با ایام شادی اهل بیت علیهم‌السلام در ماه ربیع‌الاول، مراسم چهارمین سالگرد تأسیس مؤسسه مسیر، با حضور اعضاء و همراهان مسیر در محل مؤسسه برگزار شد

همزمان با ایام شادی اهل بیت علیهم‌السلام در ماه ربیع‌الاول، مراسم چهارمین سالگرد تأسیس مؤسسه مسیر، با حضور اعضاء و همراهان مسیر در محل مؤسسه برگزار شد. این مراسم که روز یکشنبه هفته جاری پس از نماز مغرب و عشا برگزار شد، با قرائت زیارت پرفیض آل یاسین و مدح مختصر اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام آغاز گردید.

در ادامه سید احمد موسوی صمدی، مدیر مؤسسه مسیر، به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های مسیر در یک سال گذشته پرداخت و وضعیت فعلی موسسه و راهبردهای آینده را تبیین و تشریح نمود. از جمله موفقیت‌های مسیر می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود: تثبیت برند مؤسسه، توسعه و تعمیق فعالیت‌ها، گسترش شبکه مخاطبان، طراحی و اجرای عملیات‌های آموزشی و رسانه‌ای‌، رشد پژوهش‌های کاربردی، احیاء کارگروه سیاستگذاری، موفقیت چشمگیر باشگاه گرافیک و …

در حاشیه این مراسم نیز، از همراهان مسیر با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد. گفتنی است مؤسسه مسیر از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به‌صورت غیررسمی آغاز کرد و از سال ۱۳۹۲ به عنوان یک مؤسسه مستقل شروع به فعالیت کرد و تاکنون طرح‌ها و محصولات زیادی را در حوزه فرهنگ و رسانه تولید و منتشر نموده است.

 

 

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما