برگزاری دوره آموزشی «وحدت و مقاومت»
سطح اول دوره آموزشی «وحدت و مقاومت» با هدف آشنایی با مبانی و مسائل جهان اسلام با حضور اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود

مسئول مرکز بین المللی عدالت برای صلح:

دوره آموزشی وحدت و مقاومت با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی موسسه پژوهشی، آموزشی و رسانه‌ای مسیر، سطح اول دوره آموزشی «وحدت و مقاومت» با هدف آشنایی با مبانی و مسائل جهان اسلام با حضور اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود.

این دوره آموزشی که به همت مرکز عدالت برای صلح و با همکاری اتحادیه جهانی جوانان مسلمان تقریبی و موسسه مسیر با هدف آموزش، دانش‌افزایی و ترویج مبانی جهانی انقلاب اسلامی به جوانان و دانشجویان دغدغه‌مند و تربیت تحلیل‌گران فعال در عرصه جهان اسلام برگزار می‌گردد، در سه سطح برنامه‌ریزی شده و شرکت کنندگان پس از اتمام سطح اول وارد مقاطع بالاتر خواهند شد.

سطح اول دوره آموزشی وحدت و مقاومت شامل مباحث مقدماتی و مبانی فعالیت در حوزه جهان اسلام است و اهم مباحثی که در این دوره به آن پرداخته می‌شود شامل سرفصل‌هایی چون مواجهه تمدنی اسلام و غرب، تاریخچه نهضت‌های ضداستعماری، جریان‌شناسی جنبش‌های اسلامی معاصر، مبانی وحدت اسلامی و دیپلماسی فرهنگی و رسانه‌ای جمهوری اسلامی است.

علی اکبر سیاح طاهری مسئول برگزاری دوره در همین راستا افزود: مباحث فوق توسط اساتید برجسته دانشگاهی و کشوری چون استاد رحیم‌پور ازغدی، آیت‌الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب،دکتر یامین پور دبیر اتحادیه جهانی جوانان مسلمان تقریبی، دکتر سعدالله زارعی کارشناس مسائل سیاسی، دکتر مسعود اسدالهی کارشناس مسائل خاورمیانه، حجت‌الاسلام مسائلی کارشناس حوزه وحدت اسلامی، حسن شمشادی خبرنگار برجسته جبهه مقاومت، روح‌الله رضوی فعال جهان اسلام و دکتر سهیل اسعد کارشناس تبلیغ در کشورهای اروپایی پوشش داده می شود.

لازم به ذکر است زمان شروع دوره از پنج شنبه ۱۹ بهمن الی ۱۷ اسفند می‌باشد. همچنین زمان برگزاری کلاس‌ها در روزهای پنج شنبه‌ هر هفته می‌باشد. مکان برگزاری کلاس‌ها نیز در تهران، حوزه هنری انقلاب اسلامی، سرای شهید آوینی است.

علاقمندانی که تمایل به شرکت در این دوره را دارند می‌توانند از طریق اینجا برای ثبت‌نام در دوره اقدام نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید با شماره تماس ۰۹۲۱۰۹۰۰۵۲۷ آقای صادق ابراهیمی تماس حاصل نمایید.

 

 

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما