کتاب | تجربه مدیریت رسانه انقلاب
10.000 تومان | مجموعه مصاحبه با محوریت تجربه «شبکه تلویزیونی العالم» با مدیران و اساتید مطرح حوزه مدیریت رسانه: دکتر حسین رضی، دکتر پیمان جبلی، دکتر عبدالله بیچرانلو و دکتر وحید خاشعی

حلقـه تجربه عنوانی بود برای سلسله نشست‌های داخلی مؤسسه پژوهشی، آموزشی و رسانه‌ای مسیر، که با هدف انتقال تجربه اساتید، نخبگان و فعالان فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی در یک فضای صمیمانه و غیر رسمی شکل گرفت. ولی پس از مدتی، خلأ فعالیت در حوزه تجربه‌نگاری به وضوح مشاهده شد. بنابراین، مجموعه تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی با عنوان «حلقه تجربه» از سوی مؤسسه مسیر طراحی شد. «تجربه مدیریت رسانه انقلاب» چهارمین عنوان از مجموعه‌ی تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی است که با محوریت «شبکه تلویزیونی العالم» شکل گرفته است.

برای ثبت این تجربه، در ابتدا سه مصاحبه با مدیران و اساتید مطرح حوزه مدیریت رسانه انجام شد: دکتر پیمان جبلی (مدیر دفتر اسبق شبکه العالم در لبنان)، دکتر عبدالله بیچرانلو (دکترای مدیریت رسانه و سرپرست پژوهشکده هنر و رسانه پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات)، و دکتر وحید خاشعی (نویسنده اولین کتاب تألیفی در حوزه مدیریت رسانه در کشور). در نشست پایانی این طرح نیز، دکتر حسین رضی، مدیر اسبق شبکه خبری بین‌المللی العالم، ضمن مروری بر سوابق رسانه‌ای خود، به تجربه‌های گسترده خود در مدیریت شبکه العالم، با تمرکز ویژه بر جنگ‌های ۲۲ روزه غزه و ۳۳ روزه لبنان پرداخت و مروری داشت بر مسائل و مشکلات پیش روی مدیریت رسانه در جمهوری اسلامی ایران.

متن کامل این مصاحبه‌ها و نشست پایانی همراه با یک گزارش مختصر از مباحث نظری مدیریت رسانه و وضعیت جمهوری اسلامی ایران در این حوزه، در قالب کتاب تجربه مدیریت رسانه انقلاب، در ۱۳۲ صفحه با قطع رقعی و با قیمت ۷٫۰۰۰ تومان از سوی مؤسسه مسیر منتشر شده است. برای خرید به صورت اینترنتی میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

Untitled-13

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما