کتاب | مسیر ۱
8٫۰۰۰ تومان | کتاب «مسیر 1» مشتمل بر 30 سیر مطالعاتی است که موضوعات مختلفی از جمله: تاریخ، سیاست، فرهنگ، فلسفه، هنر، ادبیات و شخصیت‌خوانی را شامل میشود…

امروزه ما با حجم بالایی از تعداد عناوین کتاب‌هایی مواجه هستیم که همه‌ساله وارد بازار نشر می‌شوند. طبیعی است که این حجم بالای عناوین، ما را در انتخاب کتاب‌های مناسب، گیج و سردرگم می‌کند. شناسایی کتاب‌های خوب از این میان و پیدا کردن مسیر درستی برای مطالعات هدفمند، در این فضا کاری بس دشوار است. سیرها و بسته‌های مطالعاتی، در اصل تلاشی هستند برای کمک به خوانندگان به‌منظور دسترسی هرچه سریع‌تر و دقیق‌تر به منابع ارزشمند در موضوعات مختلف. این سیرهای پیشنهادی، درواقع پاسخی هستند به سؤال همیشگی «چه بخوانم؟» که برای بسیاری از جوانان و نوآموزان در حوزه‌های مطالعاتی گوناگون، همواره مطرح است.

اتّفاقی که «مسیر» را از مجموعه‌های مشابه متمایز می‌کند، روش ویژه‌ای است که در دستیابی به یک سیر مطالعاتی، بر آن تکیه می‌کند و آن استادمحور بودن سیرها است. «مسیر» حتّی در موضوعات واحد نیز سیرهای پیشنهادی اساتید مختلف را در کنار یکدیگر در معرض نمایش و قضاوت مخاطبان خود قرار می‌دهد. بدین ترتیب، مخاطبان هم می‌توانند با برگزیدن استاد موردنظر خود و با تکیه‌بر استادمحوری مسیر مطالعه‌ی خویش را پیدا کنند، و هم این امکان را خواهند داشت که با مشاهده‌ی نظرات اساتید مختلف، به جمع‌بندی مخصوص خود برسند و امکان شناخت و درک تفاوت نگرش‌ها در موضوعات واحد را نیز داشته باشند. سیرهای مطالعاتی پیشنهادی اساتید نیز، غالباً بر مبنای روند آسان به دشوار طرّاحی شده‌اند؛ هرچند همواره این الگو رعایت نشده و گاهی ترتیب‌های تاریخی یا موضوعی مدنظر برخی اساتید بوده است.

کتاب‌های معرفی‌شده از جانب اساتید، توسّط کارشناسان ما فرآوری شده‌اند. ازاین‌رو در کتاب حاضر،‌ علاوه بر مشاهده‌ی اسامی کتب و اطّلاعت کتابشناختی آن‌ها،‌ یک معرفی اجمالی از کتاب‌ها می‌بینید که به‌صورت بسیار مختصر به اهم موضوعات کتاب اشاره‌کرده است. کتاب «مسیر ۱» مشتمل بر ۳۰ سیر مطالعاتی است که موضوعات مختلفی از جمله: تاریخ، سیاست، فرهنگ، فلسفه، هنر، ادبیات و شخصیت‌خوانی را شامل میشود.

این سیرهای مطالعاتی به پیشنهاد اساتیدی همچون: آیت‌الله جاودان، حجج اسلام دکتر مرتضی آقاتهرانی، عباس محسنی، محمدرضا زیبایی‌نژاد، مهدی همازاده، دکتر محمدحسین رجبی دوانی، دکتر فؤاد ایزدی، دکتر شهریار زرشناس، دکتر یعقوب توکلی، دکتر محمدصادق کوشکی، دکتر اصغر افتخاری، دکتر محمدتقی کرمی، دکتر عادل پیغامی و اساتید بزرگوار اصغر طاهرزاده، رضا سلیمان حشمت، حسن عباسی، محمدرضا سرشار، سعید مستغاثی، مرتضی سرهنگی، رضا امیرخانی، احمد شاکری، وحید یامین‌پور و… معرفی شده‌اند.

این کتاب در ۱۴۲ صفحه با قطع خشتی و با قیمت ۸٫۰۰۰ تومان منتشر شده است و در نمایشگاه کتاب رونمایی شد. برای خرید به صورت اینترنتی میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

Untitled-12

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما