یافتن فصل مشترک، یکی از مهم‌ترین راه‌های برقراری ارتباط مؤثر
چهارمین نشست دانش‌افزایی شبکه مربیان مسیر رسانه برگزار گردید

🔸روز سه‌شنبه هفته جاری (۱۰ دی‌ماه) چهارمین نشست دانش‌افزایی #شبکه_مربیان مسیر رسانه با حضور جناب آقای سیداحمد موسوی صمدی و خانم‌ها دکتر تینا امین و نیکی حاتمی در تالار شهید آوینی پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار شد.

🔹در این نشست که با حضور جمعی از مربیان، معلمان و کارشناسان حوزه سواد رسانه‌ای همراه بود، دکتر امین در بخش اول به ارائه مبحث #گفتگو و راه‌های #ارتباط_مؤثر پرداخت.

🔸وی با بیان اینکه برای برقراری ارتباط مؤثر با دیگران نیازمند آموزش و تمرین بلندمدت هستیم، افزود: انسان‌های هوشمند یکی از بخش‌های زندگی خود را در حوزه ارتباط مؤثر با دیگران قرار می‌دهند.

🔹دکتر امین در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین راه‌های برقراری ارتباط مؤثر، یافتن #فصل_مشترک بین خود و دیگران است و هر قدر این اشتراک تقویت شود و پیام بر اساس زاویه و نگاه مشترک بیان گردد، #اقناع کلام افزایش خواهد یافت.

🔸بخش دوم نشست، با ارائه مربی منتخب سرکار خانم حاتمی، ادامه پیدا کرد و وی براساس روش تدریس و تجربه خود در حوزه آموزش سواد رسانه‌ای، پیرامون #تولید_محتوا در این حوزه به ارائه بحث پرداخت.

🔹وی با بیان کم‌وکیف روش تدریس خود، افزود: جهت همگام شدن با نسل جدید باید محتوای تولید شده درخور فهم این نسل باشد که این مهم با همت و همکاری همه مربیان و کارشناسان حوزه سواد رسانه‌ای صورت خواهد پذیرفت.

🔸 لازم به ذکر است سلسله نشست‌های شبکه مربیان مسیر رسانه با هدف دانش‌افزایی و هم‌افزایی مربیان حوزه #سواد_رسانه‌ای بطور مستمر برگزار می‌گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما