نخستین نشست «درآمدی بر مسأله‌شناسی فرهنگی»
میهمان اولین نشست درآمدی بر مسأله‌شناسی فرهنگی، دکتر سینا کلهر، مدیر دفتر مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی هستند که این نشست سه‌شنبه 14 مهرماه 1394، از ساعت 15 در دفتر مؤسسه مسیر برگزار خواهد شد

سلسله نشست‌های «درآمدی بر مسأله‌شناسی فرهنگی» از سوی پژوهشکده مجازی سیاستگذاری فرهنگی و با همکاری مؤسسه مسیر برگزار خواهد شد.

نخستین گام در فرایند سیاست‌گذاری فرهنگی، شناخت مسائل و اولویت‌بندی آن‌هاست. این مسائل باید بر اساس یک الگوی مشخص و ناظر بر نیازهای واقعی جامعه اسلامی استخراج شود. از آن‌جا که بر اساس این نظام مسائل و اولویت‌بندی آن‌هاست که پژوهش‌ها و فعالیت‌های علمی در حوزه فرهنگ جهت‌دهی می‌شود و به تصمیم و سیاست می‌انجامد و از انباشت این مسائل و پاسخ‌ها و نظام‌مند کردن آن‌هاست که می‌توان به الگوی تمدن نوین اسلامی-ایرانی دست یافت، این مرحله از فرایند سیاست‌گذاری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در همین راستا و در جهت تبیین اهمیت این مسأله، «پژوهشکده مجازی سیاست‌گذاری فرهنگی» با همکاری «مؤسسه مسیر» اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های درآمدی بر مسأله‌شناسی، با حضور اساتید و فعالان حوزه‌های مختلف فرهنگ نموده است. سخنران اولین نشست درآمدی بر مسأله‌شناسی فرهنگی، دکتر سینا کلهر، مدیر دفتر مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی هستند. این نشست سه‌شنبه ۱۴ مهرماه ۱۳۹۴، از ساعت ۱۵ در دفتر مؤسسه مسیر به نشانی تهران، خیابان انقلاب، قبل از میدان فردوسی، کوچه شهید براتی، کوچه تمدن، بن بست اول، پلاک ۲، طبقه سوم برگزار خواهد شد. حضور در این نشست برای عموم علاقمندان آزاد می‌باشد.

Untitled-1.-site

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما