مسیر موفق به دریافت «نماد اعتماد الکترونیکی» شد
نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است كه از سوی مركز توسعه تجارت الكترونيكی (وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت) به عنوان تأييديه فروش اينترنتی، به سازمان‌ها و شركت‌های ذی‌صلاح اعطاء می‌شود

مؤسسه پژوهشی، آموزشی و رسانه‌ای مسیر، موفق به دريافت نماد اعتماد الكترونيك برای فروش اینترنتی محصولات خود از طریق پایگاه اینترنتی MASSIR.IR شد.

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است كه از سوی مركز توسعه تجارت الكترونيكی (وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت) به عنوان تأييديه فروش اينترنتی، با هدف قانونمند كردن و چارچوب‌دهی به فعالیتهای مجازی وب‌سايت‌های تجاری به سازمان‌ها و شركت‌های ذی‌صلاح اعطاء می‌شود. مهم‌ترین اصل در خريدهای اينترنتی، خريد از فروشگاه‌های دارای نماد اعتماد الکترونيک است.

برای اطمینان از صحت نماد اين فروشگاه‌ها، با کليک بر روی نماد اعتماد الکترونيک در صفحه اول پایگاه اينترنتی، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که مشخصات فروشگاه اينترنتی و تاريخ اعتبار آن درج شده است. اگر بر روی نشان نماد اعتماد الکترونيک کليک کنيد به سايتی با آدرس http://www.enamad.ir وارد می‌شوید. همچنين با کليک بر روی صفحه نيز می‌توان از عکس نبودن اطلاعات نمايش داده شده فروشگاه اينترنتی دارای مجوز مطمئن شد؛ در اين خصوص آدرس سايت نمايش داده شده در پروفايل نماد با آدرس فروشگاه اينترنتی بايد يکی بوده و هيچ تفاوتی نداشته باشد.

مؤسسه مسیر، به منظور جلب اعتماد کاربران و به منظور ایجاد اطمینان از این‌که این پایگاه اینترنتی به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهد کرد و حقوق مصرف‌کنندگان را به رسمیت می‌شناسد،‌ اقدام به دریافت نماد الکترونیکی نمود.

لازم به ذکر است وجود این نشان در کسب‌وکارهایی که به صورت مجازی اقدام به ارائه کالا و خدمات می‌نمایند و خریداران آن‌ها از طریق وب‌سایت اقدام به گذاشتن سفارش و خرید می‌نمایند، به خریدار این امکان را می‌دهد که با آرامش خاطر اقدام به خرید نماید.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما