مستند «مهمان ناخوانده» در بخش مسابقه جشنواره عمار
بر اساس اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار 73 اثر مستند به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند که مستند «مهمان ناخوانده» به کارگردانی سینا معتضدی و تهیه‌کنندگی سید احمد موسوی صمدی نیز یکی از این 73 اثر می‌باشد...

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در فاصله کم‌تر از یک روز مانده به آغاز ششمین دوره این رویداد سینمایی، اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» را اعلام کرد.

بر اساس اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، از میان ۶۲۰ اثر رسیده به بخش «مستند»، ۷۳ اثر به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند که مستند «مهمان ناخوانده» به کارگردانی سینا معتضدی و تهیه‌کنندگی سید احمد موسوی صمدی نیز یکی از این ۷۳ اثر می‌باشد. این مستند که جدیدترین محصول مؤسسه مسیر می‌باشد، بخش نخست از مجموعه مستندهایی است با موضوع سواد رسانه‌ای و در ادامه پرونده محتوایی «الفبای سواد رسانه‌ای» تولید شده و در مرحله رایزنی برای پخش در سیما قرار دارد.

آثار برگزیده مسابقه بخش مستند هم اکنون توسط ۴ تیم در حال داوری است که دارای سه بخش «نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه۸۸ و تاریخ سیاسی»، «بیداری اسلامی، ایران و آمریکا و هفت تیر» و «جبهه فرهنگی و اقتصاد مقاومتی» است و مستند مهمان ناخوانده در مسابقه بخش «نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه۸۸ و تاریخ سیاسی» شرکت داده شده است.

این آثار از تاریخ نهم تا شانزدهم دی ماه، به طور همزمان در سینما فلسطین تهران و محل‌های اکران مردمی سراسر کشور به نمایش درمی‌آیند. طبق برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره عمار، مستند مهمان ناخوانده سه‌شنبه ۱۵ دی‌ماه ساعت ۲۰:۳۰، در سالن شماره ۲ سینما فلسطین به صورت رسمی اکران خواهد شد.

photo_2015-11-02_14-20-14-Recovered

دیدگاه‌ها
 1. علی دیدار
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۵

  با سلام
  از کجا می تونم این مستند رو تهیه کنم؟

  • massirweb
   ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام
   با تلفن های موسسه تماس بگیرید.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما