آغاز اکران اختصاصی مستند «مهمان ناخوانده» ویژه مدارس
مستند «مهمان ناخوانده»، نخستین مستند بلند با موضوع سواد رسانه‌ای و تازه‌ترین مستند تولید شده مؤسسه مسیر که پیش از این در بخش مسابقه مستند جشنواره عمار به نمایش درآمده بود، پیش از ظهر امروز (سه شنبه) در نشستی با موضوع سواد رسانه‌ای در جمع اولیاء و مربیان دبستان دخترانه امام علی علیه‌السلام تهران اکران […]

مستند «مهمان ناخوانده»، نخستین مستند بلند با موضوع سواد رسانه‌ای و تازه‌ترین مستند تولید شده مؤسسه مسیر که پیش از این در بخش مسابقه مستند جشنواره عمار به نمایش درآمده بود، پیش از ظهر امروز (سه شنبه) در نشستی با موضوع سواد رسانه‌ای در جمع اولیاء و مربیان دبستان دخترانه امام علی علیه‌السلام تهران اکران شد و با استقبال خوب والدین همراه شد.

در ابتدای این نشست جناب آقای مدرسی، از مدرسان حوزه سواد رسانه‌ای در قالب کارگاهی آموزشی به تحلیل تهدیدها و فرصت‌های استفاده از شبکه‌های اجتماعی توسط کودکان و نوجوانان پرداخت و در ادامه، همراه با نمایش مستند مهمان ناخوانده و توضیحاتی که توسط سید احمد موسوی‌صمدی؛ تهیه کننده مستند ارائه شد، مخاطبان به نقد و بررسی این اثر پرداختند.

گفتنی است مؤسسه مسیر در راستای فراگیری هرچه بیشتر #نهضت_مردمی_سواد_رسانه_ای تاکنون بیشتر از ۵۰ کارگاه سواد رسانه‌ای برای اقشار مختلف برگزار کرده است و آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه سواد رسانه‌ای و اکران اختصاصی مستند مهمان ناخوانده برای دیگر مراکز فرهنگی، آموزشی و مدارس اعلام می‌دارد.

به منظور اطلاع از نحوه برگزاری کارگاه‌ها و اکران مستند، میتوانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۸۱۳۴-۰۲۱ تماس گرفته و یا با رایانامه info@massir.ir  مکاتبه نمایید.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما