#دیگران | روایت نخست ایتالیا
روایت‌های ناب نخبگانی از دنیای «دیگران» در آن سوی مرزها؛ روایت نخست: ایتالیا، به روایت محمد جمشیدنژاد دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه Bocconi Milan ایتالیا

کارگروه بین‌الملل مؤسسه مسیر، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالقوه دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ضرورت آشنایی با دیگر کشورها، به‌ویژه از نظر فرهنگی اقدام به برگزاری سلسله نشست‌هایی با عنوان «دیگران» نموده است.

هدف از برگزاری این سلسله نشست‌ها آشنایی فعالان و علاقه‌مندان حوزه بین‌الملل با کشورهای مختلف از منظری متفاوت است. میهمانان این نشست‌ها از میان ساکنین بومی و یا نخبگان مهاجر ایرانی در کشورهای دیگر انتخاب می‌شوند.

تلاش می‌شود در این جلسات کشورهای مختلف از ابعاد گوناگونی همچون سیاست‌گذاری‌های کلان، سبک زندگی، رسانه، ساختارهای سیاسی، فضای علمی-آموزشی و تعاملات انسانی مورد بحث و بررسی قرار گیرند.

مهمان اولین نشست “دیگران” جناب آقای محمد جمشید نژاد دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه Bocconi میلان ایتالیا می‌باشد. وی رتبه برتر کنکور ریاضی–فیزیک در سال ۱۳۸۶ بوده و پس از پایان تحصیلات کارشناسی در رشته معارف اسلامی و اقتصاد در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام برای ادامه تحصیل به ایتالیا مهاجرت کرده است.

نخستین نشست “دیگران” یکشنبه ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰ در محل مؤسسه مسیر به نشانی خیابان انقلاب، قبل از میدان فردوسی، کوچه براتی، کوچه تمدن، بن‌بست اول، پلاک ۲، طبقه سوم برگزار می‌گردد.

از تمامی علاقه‌مندان به حوزه بین‌الملل برای حضور در این سلسله نشست‌ها دعوت به عمل می‌آید. برای اطلاع از نشست‌های آتی می‌توانید کلمه “دیگران” را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کنید و یا پایگاه اینترنتی Massir.ir را دنبال کنید.

Untitled-11

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما