بسته مطالعاتی امام علی علیه السلام منتشر شد
پایگاه راهبردی، به‌مناسبت 13 رجب و سالروز ولادت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام، اقدام به انتشار بسته مطالعاتی پیشنهادی ویژه‌ای، پیرامون شخصیت امیرالمؤمنین علیه‌السلام کرد

پایگاه پژوهشی-تحلیلی راهبردی، به‌مناسبت ۱۳ رجب و سالروز با سعادت ولادت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام، اقدام به انتشار بسته مطالعاتی پیشنهادی ویژه‌ای، پیرامون شخصیت امیرالمؤمنین علیه‌السلام می‌نماید.

کتاب‌های این بسته مطالعاتی توسط حجت‌الاسلام مصطفی امیری، دانش‌آموخته حوزه علمیه قم در قالب ۲۴ کتاب و ۱۵ موضوع تدوین و تنظیم گردیده است. در برخی موضوعات، به‌دلیل فقدان منابع مناسب، کتاب‌های کمتری معرفی شده و در برخی موضوعات، به دلیل اهمیت و ضرورت، یا تعدّد کتاب‌های خوب و خواندنی، کتاب‌های بیشتری معرفی شده است.

دسته‌بندی کتب معرفی‌شده بدین شرح می‌باشد: زندگی نامه، تاریخ، سبک زندگی، فضایل و مناقب، احادیث، در نگاه قرآن، از دیدگاه اهل سنت، از نگاه متفکران مسلمان، از نگاه مستشرقین غربی، امامت و ولایت، حکومت، اصحاب، رابطه با خلفا، ادبیات داستانی و کتابشناسی.

موضوعاتی همچون نهج‌البلاغه، غدیرخم و شهادت امام علی علیه‌السلام، خود احتیاج به پرداخت جداگانه و تفصیلی دارد که ان‌شاءالله بسته‌های مطالعاتی مربوط به آن‌ها در آینده ارائه خواهد شد. پیش‌تر نیز حجت‌الاسلام مصطفی امیری اقدام به ارائه‌ بسته‌ پیشنهادی ویژه‌ای پیرامون حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها نموده بود که توسط پایگاه راهبردی در قالب یک پوستر طراحی و با عنوان «سیری در آسمان فاطمه ۲» انتشار یافت.

این مجموعه‌ی پیشنهادیِ کتاب در قالب یک پوستر در اختیار اهالی کتاب و کتابخوانی و محبین اهل‌بیت علیهم‌السلام قرار گرفته است. امید است با انتشار در تابلوهای اعلانات مساجد، مدارس و مراکز دینی و علمی، موجبات شناخت هرچه بیشتر آن حضرت را فراهم آورد؛ إن‌شاءالله…

13950201

دریافت نسخه کیفیت عالی جهت چاپ (۶ مگابایت)

دریافت نسخه کیفیت خوب جهت مطالعه (۱ مگابایت)

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما