کارگاه آموزشی سواد رسانه ای / دبیرستان جعفری اسلامی
سومین کارگاه آموزشی #سواد_رسانه_ای، ویژه دانش‌آموزان، اولیاء و مربیان مدارس همراه با اکران اختصاصی مستند "مهمان ناخوانده"، امروز 6 اردبیهشت 1395 در دبیرستان جعفری اسلامی تهران برگزار خواهد شد.

مستند «مهمان ناخوانده»، تازه‌ترین محصول مؤسسه مسیر، نخستین مستند بلند با موضوع سواد رسانه‌ای است که پیش از این در بخش مسابقه مستند جشنواره عمار به نمایش درآمده بود و این روزها اکران‌های اختصاصی دانشگاهی و مدارس را سپری می‌کند، امروز، دوشنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵، از ساعت ۱۳ الی ۱۷ در کارگاه آموزشی سواد رسانه‌ای در جمع دانش‌آموزان، اولیاء و مربیان دبیرستان جعفری اسلامی تهران اکران خواهد شد.

این کارگاه در دو جلسه برگزار خواهد شد. در جلسه نخست، حسین حق‌پناه، از مدرسان حوزه سواد رسانه‌ای در قالب کارگاهی آموزشی به تحلیل تهدیدها و فرصت‌های استفاده از شبکه‌های اجتماعی توسط کودکان و نوجوانان خواهد پرداخت. در ادامه و در جلسه دوم، مستند مهمان ناخوانده برای اولیاء و مربیان به نمایش درخواهد آمد و سید احمد موسوی صمدی؛ تهیه‌کننده مستند و مدرس سواد رسانه‌ای به ارائه مباحث خود برای اولیاء و مربیان می‌پردازد.

گفتنی است مؤسسه مسیر در راستای فراگیری هرچه بیشتر #نهضت_مردمی_سواد_رسانه_ای تاکنون بیشتر از ۵۰ کارگاه سواد رسانه‌ای برای اقشار مختلف برگزار کرده است و آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه سواد رسانه‌ای و اکران اختصاصی مستند مهمان ناخوانده برای دیگر مراکز فرهنگی، آموزشی و مدارس اعلام می‌دارد.

به منظور اطلاع از نحوه برگزاری کارگاه‌ها و اکران مستند، می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۸۱۳۴-۰۲۱ تماس گرفته و یا به پایگاه اینترنتی مؤسسه به نشانی MASSIR.IR مراجعه فرمایید.

13950206

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما