رونمایی از کتاب «من، زندگی، انقلاب» و کتاب صوتی «خانواده»
مؤسسه مسیر در حاشیه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از دو محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد...

مؤسسه مسیر برای چهارمین سال متوالی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت. در حاشیه این حضور، از محصولات جدید مؤسسه رونمایی خواهد شد. اولین نشست رونمایی مربوط به دو محصول از مجموعه محتوایی «من، زندگی، انقلاب» می‌باشد که به تبیین نسبت فعال فرهنگی و خانواده می‌پردازد و به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» تولید و منتشر شده است.

مهم‌ترین محصول این بسته محتوایی، کتاب تألیفی «من، زندگی، انقلاب»، به قلم محسن زیار می‌باشد که در چند فصل به تبیین راهکارهایی برای ایجاد رابطه بهتر فعالان فرهنگی با خانواده می‌پردازد تا در کنار فعالیت در مسیر دغدغه‌ها و اهداف مقدس اسلامی و انقلابی خود، از این وظیفه اساسی خود غفلت نورزند. از ویژگی‌های مهم این کتاب، ارائه مثال‌هایی متناسب از زندگی شهدا و علما در کنار ارائه راهکارها است که به درک بهتر راهکارها کمک شایانی خواهد کرد.

در کنار این کتاب، از کتاب صوتی «خانواده» نیز رونمایی خواهد شد. کتاب صوتی «خانواده؛ به سبک ساخت یک جلسه مطوّل مطوی در محضر مقام معظم رهبری» که نسخه مکتوب آن از سوی نشر صهبا منتشر و با استقبال کم‌نظیر مخاطبان مواجه شده بود، از سوی مؤسسه مسیر و با همکاری مؤسسه جهادی منتشر شد. در نسخه صوتی این کتاب، گوینده به قرائت متن کتاب می‌پردازد و در بخش‌هایی از کتاب، عیناً از صوت سخنان رهبر معظم انقلاب استفاده شده است. محتوای غنی این کتاب، استقبال کم‌نظیر و سهولت استفاده از نسخه صوتی کتاب برای مخاطبان، مؤسسه مسیر را بر آن داشت تا این کتاب را به صورت صوتی عرضه کند. کتاب صوتی خانواده شامل ۹ فایل صوتی است که در قالب یک لوح فشرده منتشر خواهد شد.

آیین رونمایی از این محصولات، شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۱:۳۰ در سالن یاس نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار خواهد شد.

برای تهیه محصولات مؤسسه مسیر و یا کسب اطلاعات بیشتر نام محصول را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید.

139502151

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما