بسته مطالعاتی «صدور انقلاب» منتشر شد
دستچینی از بهترین کتب حوزه جهان اسلام و دیپلماسی عمومی

مؤسسه مسیر «بسته مطالعاتی صدور انقلاب» را منتشر کرد. این بسته مطالعاتی که دستچینی است از بهترین کتب حوزه جهان اسلام و دیپلماسی عمومی توسط کارگروه سیر مطالعاتی مؤسسه مسیر و با مشورت اساتید و نخبگان مطرح این حوزه، طراحی و تدوین شد. مخاطب اصلی این بسته مطالعاتی آن دسته از عزیزانی هستند که می‌خواهند تأثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران در دنیا را با ادبیات دانشگاهی موجود در زمینه‌ی ارتباطات بین‌الملل مطالعه و یا تبیین کنند.

این بسته‌ی مطالعاتی از آشنایی با «ادبیات نظری دیپلماسی عمومی» آغاز می‌شود؛ سپس چند نمونه از «مطالعات موردی در زمینه‎ی دیپلماسی عمومی» را معرفی می‌کند تا علاقه‌مندان این حوزه بتوانند کاربرد مفاهیم را در عرصه‌ی عمل ببینند و نمونه‌های موجود و مطالعه‌شده را بررسی کنند؛ سپس وارد مبحث «جمهوری اسلامی در عرصه‌ی دیپلماسی عمومی» می‌شود تا اصول، مسائل، فرصت‌ها و چالش‌‌های جمهوری اسلامی در این عرصه را برای مخاطبان ترسیم نماید. پس از این، منابع خوبی برای مطالعه‌ در مورد «دیپلماسی عمومی جمهوری اسلامی در حوزه‌ی جهان اسلام و منطقه‌ی خاورمیانه» معرفی می‌شود.

بسته‌ی مطالعاتی «صدور انقلاب»، مخاطبان را با مهم‌ترین و بهترین کارهای انجام شده در زمینه‌ی دیپلماسی عمومی، و فرصت‌ها و چالش‌های جمهوری اسلامی در این زمینه آشنا می‌کند و ادبیات نظری موجود در این حوزه را با یک دید جهان اسلامی به علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

لازم به ذکر است که بسته پیش‌رو شامل ابعاد و زوایای مختلفی از موضوع مذکور می‌باشد، که در زمان‌های آتی به صورت تخصصی‌تر تکمیل و ارائه خواهد شد. مخاطبان محترم می‌توانند نسخه PDF این بسته مطالعاتی را از طریق کلیک بر روی تصویر زیر دریافت کنند.

13950218.-Baste-Sodur-Enqelab

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما