آیین رونمایی از کتاب «راهنمای راهبری»
این مراسم با سخنرانی دکتر عرب‌اسدی از اساتید برجسته تشکیلات و کار جمعی، یکشنبه 19 اردیبهشت‌، ساعت ۱۱:۳۰ در سالن یاس نمایشگاه کتاب تهران برگزار خواهد شد...

مؤسسه مسیر برای چهارمین سال متوالی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت. در حاشیه این حضور، از محصولات جدید مؤسسه رونمایی خواهد شد. پیش از این و در نشست نخست، از کتاب «من، زندگی، انقلاب» و «کتاب صوتی خانواده» رونمایی شد.

در ادامه و در دومین نشست، از کتاب «راهنمای راهبری» که مهم‌ترین محصول یک مجموعه محتوایی با همین عنوان می‌باشد و به تبیین بایسته‌های کار تشکیلاتی و مدیریت تشکل‌های فرهنگی می‌پردازد رونمایی خواهد شد. این کتاب به همت مجید محمدزمانی و حمیدرضا محمدی و به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» به رشته تحریر درآمده و توسط مؤسسه مسیر منتشر گردید.

آیین رونمایی از این محصول با سخنرانی دکتر عرب‌اسدی از اساتید برجسته تشکیلات و کار جمعی، یکشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۱:۳۰ در سالن یاس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار خواهد شد.

کتاب راهنمای راهبری در ۱۴۰ صفحه و با قیمت ۸٫۰۰۰ تومان برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب تهران در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. برای تهیه محصولات مؤسسه مسیر و یا کسب اطلاعات بیشتر نام محصول را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید.

 

13950215

———————————
🚩به شبکه #مسیر بپیوندید: @massir_ir

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما