آیین رونمایی کتاب «مسیر۳»
آیین رونمایی از این محصول با سخنرانی حجت‌الاسلام محمدرضا زائری، دوشنبه 20 اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۱:۳۰ در سالن یاس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار خواهد شد

مؤسسه مسیر برای چهارمین سال متوالی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت. در حاشیه این حضور، از محصولات جدید مؤسسه رونمایی خواهد شد. پیش از این و در نشستهای پیشین، از کتاب «من، زندگی، انقلاب»، «کتاب صوتی خانواده» و «کتاب راهنمای راهبری» رونمایی شد.

در ادامه و در سومین نشست، از کتاب «سیرهای مطالعاتی مسیر۳» که جدیدترین محصول مؤسسه مسیر می‌باشد، رونمایی خواهد شد. کارگروه سیر مطالعاتی مؤسسه مسیر، پس از طراحی، تولید و انتشار کتاب‌های مسیر ۱ و مسیر ۲ و همچنین فلش‌کارت‌ها و پوسترهای موضوعی سیرهای مطالعاتی، همزمان با آغاز به کار بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب «مسیر ۳» را منتشر کرد.

کتاب «مسیر ۳» مشتمل بر ۲۳ سیر مطالعاتی از ۱۷ استاد و ۴ مؤسسه است که موضوعات مختلفی از جمله: مطالعات فلسفی، مطالعات قرآنی، مطالعات تاریخی، مطالعات سیاسی، مطالعات عاشورا و شخصیت‌خوانی را شامل میشود.این سیرهای مطالعاتی به پیشنهاد اساتیدی همچون: آیت‌الله غلامرضا فیاضی، حجج اسلام دکتر عبدالحسین خسروپناه، دکتر محسن میری، دکتر هادی دوست‌محمدی، محمود ریاضت و اساتید بزرگوار اصغر طاهرزاده، قاسم تبریزی، حسین مسرّت، دکتر موسی حقانی، دکتر بیژن عبدالکریمی، دکتر آیت مظفری، دکتر حسین غفاری، دکتر ابوذر گوهری‌مقدّم، دکتر علی جعفری هرستانی، رضا امیرخانی، علی پیرحیاتی و… معرفی شده‌اند.

آیین رونمایی از این محصول با سخنرانی حجت‌الاسلام محمدرضا زائری، دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۱:۳۰ در سالن یاس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار خواهد شد. کتا مسیر۳ در ۲۳۲ صفحه با قطع رقعی و با قیمت ۱۵٫۰۰۰ تومان برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب تهران در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. برای تهیه محصولات مؤسسه مسیر و یا کسب اطلاعات بیشتر نام محصول را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید.

13950215. Runamayi Ketab Massir3

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما