چهارمین همایش دانشجویی روز جهانی ارتباطات: سواد اینترنتی
انجمن علمی ارتباطات دانشگاه تهران با همکاری مرکز پژوهش های فضای مجازی دانشگاه تهران، کرسی یونسکو در فرهنگ و فضای مجازی و مؤسسه پژوهشی آموزشی و رسانه‌ای مسیر، «چهارمین همایش دانشجویی روز جهانی ارتباطات: سواد اینترنتی» را برگزار می کند...

انجمن علمی ارتباطات دانشگاه تهران با همکاری مرکز پژوهش های فضای مجازی دانشگاه تهران، کرسی یونسکو در فرهنگ و فضای مجازی و مؤسسه پژوهشی آموزشی و رسانه‌ای مسیر، «چهارمین همایش دانشجویی روز جهانی ارتباطات: سواد اینترنتی» را برگزار می کند.

در این مراسم که موضوع محوری آن «سواد اینترنتی» است، اساتیدی همچون دکتر سعید رضا عاملی، دکتر مهدی منتظرقائم، دکتر محمد سلطانی‌فر، دکتر نعمت‌الله فاضلی، دکتر سید بشیر حسینی و… به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و برنامه‌های جانبی همچون پخش مستند و… نیز در حاشیه آن تدارک دیده شده است. این همایش سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵، از ساعت ۱۱ در تالار شهید مطهری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، به نشانی بزرگراه چمران، پل گیشا برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، محصولات حوزه سواد رسانه‌ای مؤسسه مسیر که با همکاری «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» تولید شده است در حاشیه این همایش در معرض فروش قرار خواهد گرفت. این محصولات عبارتند از: کتاب ۱۵۰ هشتگ، خلاصه کتاب و خلاصه مقاله سواد رسانه‌ای، مستند میهمان ناخوانده و مجموعه پادکست سواد رسانه‌ای. همچنین نمایشگاهی از داده‌نماهای موضوعی حوزه سواد رسانه‌‌ای که از تولیدات مؤسسه مسیر می‌باشد نیز برپا خواهد شد.

poster-edited1

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما