در سالن جلسات وزارت ارتباطات برگزار شد:
رونمایی از محصولات سوادرسانه‌ای مؤسسه مسیر
رونمایی از 3 کتاب «150 هشتگ» و «خلاصه کتاب و خلاصه مقاله سواد رسانه‌ای» در نشست شورای سیاستگذاری همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی در سالن جلسات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، پنجمین نشست تخصصی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با حضور معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اعضای هیأت علمی «همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» در سالن جلسات وزارت ارتباطات برگزار شد و از آثار منتخب سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در حوزه‌های تألیف و ترجمه کتاب، تدوین پایان‌نامه و برگزاری همایش‌های علمی در ۵ سال گذشته تقدیر به عمل آمد.

در این نشست از دکتر صدیقه ببران، دکتر بهاره نصیری، دکتر آیت‌اللهی، دکتر سلطانی‌فر و آقای حامد امامی؛ به عنوان پیشکسوتان حوزه سواد رسانه‌ای تقدیر به عمل آمد و به مناسبت هفته‌ی ارتباطات و روابط عمومی از آخرین کتاب‌های حوزه ارتباطات، سواد رسانه‌ای و روابط عمومی رونمایی شد. محصولات حوزه سواد رسانه‌ای مؤسسه مسیر که شامل کتاب‌های «۱۵۰ هشتگ» و «خلاصه کتاب و خلاصه مقاله سواد رسانه‌ای» نیز در این مراسم و با حضور مدیر مؤسسه مسیر رونمایی شد.

لازم به ذکر است که محصولات سواد رسانه‌ای مؤسسه مسیر در قالب یک مجموعه محتوایی تحت عنوان «الفبای سواد رسانه‌ای» و به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر عبارت «سواد رسانه‌ای» را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید.

photo_2016-05-25_09-18-181

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما