راهکارهای ارتباط فعالان فرهنگی با خانواده‌هایشان در کتاب ‏«من، زندگی، انقلاب»‏
آیین رونمایی از کتاب «من، زندگی، انقلاب» و «کتاب صوتی خانواده» با حضور محسن زیار، نویسنده کتاب من، زندگی، انقلاب و سید احمد موسوی صمدی، مدیر مؤسسه مسیر در سالن یاس برگزار شد...

آیین رونمایی از کتاب «من، زندگی، انقلاب» و «کتاب صوتی خانواده» با حضور محسن زیار،  نویسنده کتاب من، زندگی، انقلاب و سید احمد موسوی صمدی،  مدیر مؤسسه مسیر در سالن یاس برگزار شد.

زیار در این مراسم گفت: کتاب من، زندگی، انقلاب در ارتباط با فعالان فرهنگی است و چون این قشر فعالیت زیادی دارند و حقوق کمی نیز دریافت می کنند، شاید نتوانند آن طور که باید به خانواده خود رسیدگی کنند، از این رو در این کتاب راهکارهایی را برای بهبود این فضا معرفی کرده‌ایم.

وی ادامه داد: می‌توانستیم در این کتاب هم به فعالان فرهنگی مرد و هم زن بپردازیم، ولی چون فعالان فرهنگی مرد به فعالان فرهنگی زن غلبه دارند، در وهله اول به فعالان فرهنگی مرد پرداخته ایم و مخاطب اصلی این کتاب آقایان هستند.

نویسنده کتاب من، زندگی، انقلاب با بیان اینکه در فصل اول کتاب به کلیات پرداختیم، اظهار داشت: در فصل دوم درباره وظایف این قشر در ارتباط با خانواده هایشان پرداختیم، البته تکالیف اقتصادی و رفتار فعالان فرهنگی با خانواده هایشان از دیگر مواردی است که در این کتاب وجود داردامیدواریم این کتاب مفید بوده و باعث رشد فعالان فرهنگی شود.

در ادامه سیداحمد موسوی صمدی،  مدیر موسسه مسیر درباره کتاب صوتی خانواده گفت: این اثر سال گذشته توسط نشر صهبا منتشر شد و کتاب صوتی آن برای اولین بار با صدای منتشر نشده مقام معظم رهبری در خطبه های عقد منتشر شده است.

وی ادامه داد: این کتاب در هزار نسخه و با قیمت ۵ هزار تومان به فروش می رسد.

گفتنی است این محصولات به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات و یا دیگر محصولات مؤسسه مسیر عنوان محصول را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید.

photo_2016-05-25_11-10-52

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما