#دیگران | روایت دوم؛ لبنان
روایت‌های ناب نخبگانی از دنیای «دیگران» در آن سوی مرزها؛ روایت دوم: لبنان، به روایت علاء قبیسی؛ از فعالان رسانه‌ای لبنان و مدیر مؤسسه رسانه‌ای لیتانی

کارگروه بین‌الملل مؤسسه مسیر، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالقوه دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ضرورت آشنایی با دیگر کشورها، به ویژه از نظر فرهنگی اقدام به برگزاری سلسله نشست‌هایی با عنوان “دیگران” نموده است. در نخستین نشست از این سلسله‌نشست‌ها، جناب آقای محمد جمشید نژاد دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه Bocconi میلان ایتالیا به بیان وجوه و ملاحظات فرهنگی موجود در کشور ایتالیا در ابعاد مختلف پرداخت.

میهمان دومین نشست “دیگران” جناب آقای علاء قبیسی، از فعالان رسانه ای لبنان و مدیر مؤسسه رسانه‌ای لیتانی می‌باشد که به روایت لبنان خواهد پرداخت. این نشست دوشنبه ۳۰ خردادماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۵ در سرای شهید آوینی حوزه هنری به نشانی خیابان حافظ، نبش خیابان سمیه، حوزه هنری، ساختمان پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی، طبقه دوم برگزار می‌گردد.

این نشست با همکاری باشگاه هنر پژوهان پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور فعال در نشست سؤالات و نقطه نظرات خود را پیش از نشست با شناسه (@Massiradmin) مطرح کنند.

هدف از برگزاری این سلسله نشست‌ها آشنایی فعالان و علاقه‌مندان حوزه بین‌الملل با کشورهای مختلف از منظری متفاوت است. میهمانان این نشست‌ها از میان ساکنین بومی و یا نخبگان مهاجر ایرانی در کشورهای دیگر انتخاب می‌شوند. تلاش می‌شود در این جلسات کشورهای مختلف از ابعاد گوناگونی همچون سیاست‌گذاری‌های کلان، سبک زندگی، رسانه، ساختارهای سیاسی، فضای علمی-آموزشی و تعاملات انسانی مورد بحث و بررسی قرار گیرند.

از تمامی علاقه‌مندان به حوزه بین‌الملل برای حضور در این سلسله نشست‌ها دعوت به عمل می‌آید. برای اطلاع از نشست‌های آتی می‌توانید کلمه “دیگران” را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کنید و یا پایگاه اینترنتی Massir.ir را دنبال کنید.

13950330

——————————————————-
🚩به شبکه مسیر بپیوندید: @massir_ir

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما