تدوین مجموعه درسنامه‎های سواد رسانه‌ای با رویکردی متفاوت
موسسه هدایت میزان و کارگروه سواد رسانه‌ای موسسه مسیر در قالب کمیته علمی مشترکی اقدام به تدوین مجموعه درسنامه‌های آموزشی سواد رسانه‌ای نمودند...

موسسه هدایت میزان و کارگروه سواد رسانه‌ای موسسه مسیر در قالب کمیته علمی مشترکی اقدام به تدوین مجموعه درسنامه‌های آموزشی سواد رسانه‌ای نمودند.

با اتمام پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های کمیته تخصصی تدوین درسنامه‌های آموزشی، نگارش مجموعه درسنامه‌های سواد رسانه‌ای (سطح یک) به سرانجام رسید.

این درسنامه‌ها که برای اولین بار با توجه به ظرفیت‌های قالب‌های نوین آموزشی آماده شده‌اند، دارای ضمایم چندرسانه‌ای و پشتیبانی مجازی می‌باشند. در این بسته آموزشی تلاش شده تا از الگوهای خلاقانه آموزشی و قالب‌های متفاوت اجرایی بهره‌گیری شود.

ساختار نوین درسنامه‌های سواد رسانه‌ای شامل: هدف کلی، اهداف جزئی، تبیین اهداف دانشی، اهداف بینشی و اهداف کنشی – مهارتی می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که هر درسنامه دربرگیرنده‌ی مراحل اجرایی جزءبه‌جزء، فعالیت‌های جانبی و ارائه منابع مطالعاتی و تحقیقاتی مرتبط می‌باشد.

در هسته تدوین این کمیته علمی جناب آقای مدرسی و جناب آقای سیداحمد موسوی صمدی و جناب آقای حسین حق‌پناه مشارکت داشته‌اند، همچنین شبکه‌ای از کارشناسان و مدرسان سواد رسانه‌ای و موضوعات مرتبط در تدوین این بسته آموزشی مشارکت داشته‌اند.

IMG_4363

این کمیته علمی از تمامی اساتید، نخبگان و فعالین حوزه سواد رسانه‌ای دعوت می‌نماید تا در فضایی علمی و آزاداندیشانه مجموعه‌ی تولید شده را نقد و به غنای علمی آن کمک نمایند.

کارگروه مشترک سواد رسانه‌ای موسسه مسیر و موسسه هدایت میزان آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتقاء سطح سواد رسانه‌ای ویژه مدارس و نهادهای آموزشی اعلام می‌دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات از نحوه برگزاری کارگاه‌ها می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۵۸۱۳۴ و ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ و یا مدیر کانال تلگرام (@massiradmin)، تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما