کتاب | مسیر ۲
8.000 تومان | کتاب «مسیر 2» مشتمل بر 25 سیر مطالعاتی است که موضوعات مختلفی از جمله: مطالعات دینی، مطالعات تاریخی، مطالعات اقتصادی، مطالعات فرهنگی، سبک زندگی، ادبیات و شخصیت‌خوانی را شامل میشود...

مطالعه هدفمند و شناسایی منابع مفید در هر حوزه از مهمترین نیازهایی بود که برآن اساس سیرهای مطالعاتی مسیر ایجاد شده است. مجموعه مسیر با دو کتاب عمومی مسیر ۱ و مسیر ۲ دربردارنده نیازهای مخاطبان در موضوعات متنوع می باشد. تلاش شده تا با گستردگی موضوعات هر کتاب، هر مخاطب با سلیقه و علاقه خاص مخاطب سیرهای پیشنهادی کتاب قرار بگیرد.

کارگروه سیر مطالعاتی مؤسسه مسیر، پس از طراحی، تولید و انتشار کتاب مسیر ۱، همزمان با آغاز به کار بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب «مسیر ۲» را منتشر کرد.

کتاب «مسیر ۲» مشتمل بر ۲۵ سیر مطالعاتی از ۲۰ استاد و ۵ مؤسسه است که موضوعات مختلفی از جمله: مطالعات دینی، مطالعات تاریخی، مطالعات اقتصادی، مطالعات فرهنگی، سبک زندگی، ادبیات و شخصیت‌خوانی را شامل میشود.

این سیرهای مطالعاتی به پیشنهاد اساتیدی همچون: حجج اسلام دکتر مرتضی آقاتهرانی، دکتر عبدالحسین خسروپناه، دکتر سعید مهدوی کنی، احمد جهان‌بزرگی، سید جواد هوایی، حمیدرضا مظاهری سیف و اساتید بزرگوار دکتر محمدرضا سنگری، دکتر موسی نجفی، دکتر فرج‌الله احمدی، دکتر مظفر نامدار، دکتر عادل پیغامی، دکتر حجت‌الله عبدالملکی، دکتر حسن بنیانیان، دکتر سید بشیر حسینی، سعید بیابانکی، علیرضا قزوه، علی‌محمد مؤدب، سعید طاووسی و… معرفی شده‌اند.

این کتاب در ۲۲۴ صفحه با قطع رقعی و با قیمت ۸٫۰۰۰ تومان منتشر شده است و در نمایشگاه کتاب رونمایی شد. برای خرید به صورت اینترنتی میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

شابک: ۴-۲۸۰۴-۰۴-۶۰۰-۹۷۸

Untitled-10

 

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما