کتاب | تجربه گرافیک انقلاب اسلامی
10.000 تومان | مجموعه مصاحبه با محوریت 4 تجربه موفق در حوزه گرافیک انقلاب اسلامی: کارگاه طراحی سه در چهار، خانه طراحان انقلاب اسلامی، نهضت مردمی پوستر انقلاب و مجموعه پوسترهای ما می‌توانیم

حلقـه تجربه عنوانی بود برای سلسله نشست‌های داخلی مؤسسه پژوهشی، آموزشی و رسانه‌ای مسیر، که با هدف انتقال تجربه اساتید، نخبگان و فعالان فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی در یک فضای صمیمانه و غیر رسمی شکل گرفت. ولی پس از مدتی، خلأ فعالیت در حوزه تجربه‌نگاری به وضوح مشاهده شد. بنابراین، مجموعه تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی با عنوان «حلقه تجربه» از سوی مؤسسه مسیر طراحی شد. «تجربه گرافیک انقلاب اسلامی» سومین عنوان از مجموعه‌ی تجربه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی است.

برای ثبت این تجربه، در ابتدا سه مصاحبه با مدیران سه مجموعه که به صورت گروهی و تشکیلاتی در حوزه گرافیک در حال فعالیت هستند انجام شد: علی حیاتی (مدیر آتلیه طراحی سه در چهار)، شعیب حسینی (مدیر هنری خانه طراحان انقلاب اسلامی) و حسین احمدی سخا (طراح مجموعه پوسترهای ما می‌توانیم). در نشست پایانی این طرح نیز، سید محمدرضا میری، دبیر نهضت مردمی پوستر انقلاب، به بیان تجربیات گسترده خویش در نهضت مردمی پوستر انقلاب پرداخت.

متن کامل این مصاحبه‌ها و نشست پایانی همراه با یک گزارش مختصر از وضعیت گرافیک پس از انقلاب اسلامی، در قالب کتاب تجربه گرافیک انقلاب اسلامی، در ۱۷۶ صفحه با قطع رقعی و با قیمت ۱۰٫۰۰۰ تومان از سوی مؤسسه مسیر منتشر شده است. برای خرید به صورت اینترنتی میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

Untitled-14

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما