کتاب | من، زندگی، انقلاب
10.000 تومان | کتاب تألیفی «من، زندگی، انقلاب»، به قلم محسن زیار می‌باشد که در چند فصل به تبیین راهکارهایی برای ایجاد رابطه بهتر فعالان فرهنگی با خانواده می‌پردازد...

کارگروه آموزش مؤسسه مسیر، به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» یک بسته محتوایی با موضوع «نسبت فعال فرهنگی و خانواده» را در دستور فعالیت‌های خود قرار داد. پس از پژوهش‌های صورت‌گرفته، محتوای تولیدشده متناسب با سلیقه مختلف مخاطبان، در قالب‌های متنوع رسانه‌ای طراحی شد. این مجموعه که با عنوان «من، زندگی، انقلاب» معرفی می‌شود، شامل ۳ جلد کتاب، کتاب صوتی، مجموعه پوستر، داده‌نما و سیر مطالعاتی است.

مهم‌ترین محصول این بسته محتوایی، کتاب تألیفی «من، زندگی، انقلاب»، به قلم محسن زیار می‌باشد که در چند فصل به تبیین راهکارهایی برای ایجاد رابطه بهتر فعالان فرهنگی با خانواده می‌پردازد تا در کنار فعالیت در مسیر دغدغه‌ها و اهداف مقدس اسلامی و انقلابی خود، از این وظیفه اساسی خود غفلت نورزند. از ویژگی‌های مهم این کتاب، ارائه مثال‌هایی متناسب از زندگی شهدا و علما در کنار ارائه راهکارها است که به درک بهتر راهکارها کمک شایانی خواهد کرد.

این کتاب در ۱۱۱ صفحه با قطع رقعی و با قیمت ۱۰٫۰۰۰ تومان منتشر شده است. برای خرید به صورت اینترنتی میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

Untitled-7

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما