کتاب | الفبای سواد رسانه‌ای؛ خلاصه مقالات
۸٫۰۰۰ تومان | این کتاب خلاصه راهبردی ۱۰ مقاله شاخص حوزه سواد رسانه‌ای است که عبارتند از: …

کارگروه آموزش مؤسسه مسیر، به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» یک بسته محتوایی با موضوع «سواد رسانه‌ای» را در دستور فعالیت‌های خود قرار داد. پس از پژوهش‌های صورت‌گرفته، محتوای تولیدشده متناسب با سلیقه مختلف مخاطبان، در قالب‌های متنوع رسانه‌ای طراحی شد. این مجموعه که با عنوان «الفبای سواد رسانه‌ای» معرفی می‌شود، شامل ۲ جلد کتاب، مستند تلویزیونی، مجموعه پادکست، بیلبورد، داده‌نما و سیر مطالعاتی است.

کتاب «الفبای سواد رسانه‌ای؛ خلاصه مقالات» دومین عنوان از مجموعه کتب با این موضوع است که خلاصه راهبردی ۱۰ مقاله شاخص حوزه سواد رسانه‌ای است که عبارتند از: «الگوی بومی ارتقای سطح سواد رسانه‌ای نوجوانان در ایران»، «اهمیت آموزش سواد رسانه‌ای در قرن ۲۱»، «بررسی آموزش سواد رسانه‌ای در کشورهای کانادا و ژاپن»، «تاثیر سواد رسانه‌ای بر تسریع توسعه اجتماعی»، «تحلیل رویکرد انتقادی در سواد رسانه‌ای؛ مطالعات تطبیقی بین ژاپن و کانادا»، «توسعه سواد رسانه‌ای، مهمترین راهبرد مخاطب‌محور پیش‌روی سازمان‌های فرهنگی و رسانه‌ای کشور»، «سانسور یا سواد رسانه‌ای؟»، «سواد رسانه‌ای و زندگی در عرصه عمومی نوین»، «سواد رسانه‌ای؛ یک مقاله‌ی عقیده‌ای» و «سواد رسانه‌ای».

ویژگی اصلی این کتاب، خلاصه بودن و جامع بودن محتواست که می‌توان با زمان کمتری به محتوای مقالات شاخص این حوزه اشراف پیدا کرد. این کتاب در ۱۰۱ صفحه با قطع رقعی و با قیمت ۸٫۰۰۰ تومان منتشر شده است. برای خرید به صورت اینترنتی میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

شابک: ۶-۰۵-۸۰۷۶-۶۰۰-۹۷۸

Untitled-5

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما