کتاب | راهنمای راهبری؛ خلاصه مقالات
۸٫۰۰۰ تومان | این کتاب خلاصه راهبردی 10 مقاله شاخص حوزه تشکیلات است که عبارتند از: ...

کارگروه آموزش مؤسسه مسیر، به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» یک بسته محتوایی با موضوع «مدیریت تشکل‌های فرهنگی» را در دستور فعالیت‌های خود قرار داد. پس از پژوهش‌های صورت‌گرفته، محتوای تولیدشده متناسب با سلیقه مختلف مخاطبان، در قالب‌های متنوع رسانه‌ای طراحی شد. این مجموعه که با عنوان «راهنمای راهبری» معرفی می‌شود، شامل ۳ جلد کتاب، مستند تلویزیونی، مجموعه پوستر، داده‌نما و سیر مطالعاتی است.

کتاب «راهنمای راهبری؛ خلاصه مقالات» اولین عنوان از مجموعه کتب با این موضوع است که خلاصه راهبردی ۱۰ مقاله شاخص حوزه تشکیلات است که عبارتند از: «اخلاق مدیریت از منظر آیات و روایات»، «فرهنگ اسلامی؛ مفاهیم، ویژگی ها و اصول»، «مهندسی فرهنگی، لازمه «تعالی» جامعه اسلامی»، «آسیب شناسی مدیریت فرهنگی از منظر مقام معظم رهبری»، «تعاریف فرهنگ، نقش فرهنگ در نظام اجتماعی و فرهنگ سازمانی»، «مدیریت فرهنگی یا فرافرهنگی»، «مفهوم شناسی و نگرشی بر ابعاد برنامه ریزی مهندسی فرهنگی»، «بهبود بهره وری از طریق کارگروهی مؤثر»، «نقش مدیریت مؤسسات فرهنگی در ایجاد و ارتقای سرمایه های اجتماعی و رابطه آن با استراتژی توسعه» و «طراحی مبانی نظام ارزیابی عملکرد سازمان های فرهنگی».

ویژگی اصلی این کتاب، خلاصه بودن و جامع بودن محتواست که می‌توان با زمان کمتری به محتوای مقالات شاخص این حوزه اشراف پیدا کرد. این کتاب در ۹۹ صفحه با قطع رقعی و با قیمت ۸٫۰۰۰ تومان منتشر شده است. برای خرید به صورت اینترنتی میتوانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

شابک: ۵-۰۲-۸۰۷۶-۶۰۰-۹۷۸

Untitled-2

دیدگاه شما

نام:

پست الکترونیک:

متن:

با ما همراه شوید
.
عضویت در سامانه ها
اگر فقط تمایل به پیگیری فعالیت های ما از طریق رایانامه و پیامک دارید، این قسمت را تکمیل نمایید.

بــهــبــود رونـــد هــا
مدیریت نشر و توزیع محصولات با توجه به ذائقه و نیاز شما از اهداف موسسه مسیر است، اگر تمایل دارید با تکمیل این قسمت به ما در انجام هرچه بهتر این کار یاری دهید.
از کدام محصولات ما استفاده کرده اید؟
کتاب مسیرکتاب مسیر2فلش کارت های مسیرپرونده های راهبردیحلقه های تجربهداده نماکلیپ های تصویریمستند های صوتی
کدام محصول آینده موسسه مسیر مورد نیاز شماست؟
سایت سیر های مطالعاتیمجله راهبردی
چه پیشنهاداتی برای محصولات و روند موسسه مسیر دارید؟

عضویت در سامانه ها

ثبت اطلاعات یا درخواست همکاری با موسسه مسیر

می خواهم با شما همکار شوم
با ما همکار شوید
.
اطلاعات شخصی
وضعیت تأهل: متأهلمجرد

اطلاعات تماس

اطلاعات تحصیلی

ســوابــق فعالیت‌ها

ثبت پیشنهاد همکاری
تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما